Facebook Google+ Twitter

Nowa Prawica: Złożymy kolejną skargę. Decyzja PKW jest absurdalna

Skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego złożą działacze Nowej Prawicy, po dzisiejszej decyzji Sądu Najwyższego. Przypomnijmy: SN przychylił się do wniosku Państwowej Komisji Wyborczej i pozostawił protest ugrupowania "bez dalszego biegu".

 / Fot. PAP/Bartek ZborowskiChodzi o odmowę zarejestrowania ogólnopolskiej listy wyborczej Nowej Prawicy. Partia nie zmieściła się w ustawowym terminie i dopiero 6 września, osiągnęła próg 21 list lokalnych, wymaganych do rejestracji listy ogólnopolskiej.

Zdaniem Sądu Najwyższego protest był przedwczesny i ugrupowanie będzie mogło go złożyć jeszcze raz po wyborach.

"Z prawnego punktu widzenia sprawa pozostaje otwarta i możliwość składania protestu na ważność wyborów też pozostaje otwarta" - stwierdzili przedstawiciele Nowej Prawicy. Zamierzają również zaskarżyć decyzję PKW do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego - czytamy w TVN24.

Sąd Najwyższy: Wniosek Nowej Prawicy "bez dalszego biegu"


Działacze ugrupowania Janusza Korwin-Mikkego złożyli petycję do Sądu Najwyższego w zeszłym tygodniu. Sam zainteresowany, zapowiedział nawet złożenie wniosku o unieważnienie wyniku wyborów, jeżeli Nowej Prawicy nie uda się zarejestrować list.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

mnb
  • mnb
  • 21.09.2011 23:18

NIE MOŻNA UFAĆ PO.WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 21.09.2011 07:41

To jest obraz i dowód na to jaką demokrację nam się funduje. No i na kogo tu głosować. Niestety same nieużytki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kAZIMIERZ Funk
  • kAZIMIERZ Funk
  • 20.09.2011 19:46

dość soc-feminazistowskiej Bandy Czworga-biurwy,uniodrożyzny!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa
  • Teresa
  • 20.09.2011 18:46

"
BANDA CZWORGO I PJN"( PO.PiS .PSL , SlD)wyszukuje kruczki prawne by nie wpuścić do sejmu , senatu innych z poza układu Okragłostołowego a trawiącego Polskę od 20 lat niczym dżuma .
Uniemozliwia sie mi i wielu wyborcom głosowanie na partię polityczną , która jego ma reprezentować .
to nie jest demokracja ,to jest dyktatura bandy czworga i PJN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.