Facebook Google+ Twitter

"Nowa" pupa na płocie [Zdjęcia]

Tym razem do namalowania takiej wersji pupy na płocie zachęciła mnie pewna internautka, mieszkająca w Edynburgu. Co prawda - pupa z oczami już była przedmiotem mojego twórczego zainteresowania, lecz tamta posłużyła jako okładka do jednej z moich książek. Ta najnowsza pupa to byt samoistny.

1 z 2 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Szkocka" pupa na płocie, akryl na desce, wymiary: 40 x 50 cm. Fot Ewa Łazowska
"Szkocka" pupa na płocie, akryl na desce, wymiary: 40 x 50 cm. Fot Ewa Łazowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Piotrze! O tej pupie już prawie zapomniałam. Ta realna ( i aby nie było nieporozumień - chodzi o obraz) mruga do mnie jednym okiem. Ona też jest na luzie, choć widocznie z kulturą jako taką nie ma nic wspólnego. Piotrze! Z tego się nie strzela, więc z moderacji, czy jak kto woli - edycji nie zamierzam skorzystać. Maluję następny obraz :). Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję za kilka dni poprawić moderacja i skierować do działu kultura. Pomylić się każdy może. A my bądźmy wspaniałomyślni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie, Ryszardzie. Widocznie poprawiacze uważają, że mają monopol na mądrość, trafność i słuszność no i prawo do decydowania - co komu i gdzie komu miejsce się należy. Czasami mam wrażenie, że jestem w szkółce niedzielnej. Ech... No cóż, podobno władza działa jak narkotyk. Każda władza.
Pozdrawiam. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, mamy poprawiaczy wszędzie, bo oni wiedzą najlepiej. :( Nie liczą się autorów propozycje, nawet najbardziej trafne, co do kategorii własnej twórczości.
Ładna pupa - zmysłowo patrząca, chociaż na dziwnym płocie siedząca. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem - jakim kryteriami kierował się redaktor dyżurny lokując tę pupę na płocie w dziale Moje Trzy grosze - Na luzie, choć uważam, że konsekwentnie ta skromna galeria powinna być zamieszczona w dziale Kultura. I tam ją skierowałam.
Ale skoro ma być na luzie - dodam komentarz od siebie na ten temat: A po co ta dupa na płocie tak sobie siedzi i siedzi? To proste jak obręcz od beczki. Ta dupa nad życiem się biedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.