Facebook Google+ Twitter

Nowa restauracja Sodexo w budynku Intela

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-23 15:30

Sodexo On-site Services uruchomiło w połowie września nową restaurację w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku.

Restauracja Be... by Sodexo działająca od 15 września br. obsługiwać będzie ponad 1500 pracowników zatrudnionych przez największego na świecie producenta układów scalonych oraz mikroprocesorów - Intel Technology Poland.

W lokalu przeprowadzono liczne prace adaptacyjne i remontowe. Modernizacja restauracji, poprzedzona konsultacjami w zakresie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń oraz przygotowaniem szczegółowego projektu trwała 7 dni. Objęła całkowitą przebudowę linii wydawczej, reorganizację i zmianę aranżacji wnętrz oraz kompletną wymianę wyposażenia zaplecza kuchennego. Aby zapewnić najwyższy komfort wszystkim pracownikom budynku, podczas trwania remontu Sodexo uruchomiło swoją ofertę cateringową Simply To Go. Łatwe i szybko dostępne produkty w postaci szerokiej oferty kanapek, sałatek owocowych i warzywnych, koktajli owocowych oraz innych zdrowych i szybkich przekąsek, były rozwożone i dostarczane do biurek za pomocą mobilnego wózka gastronomicznego.

Restauracja w ramach konceptu ,,Menu dla każdego” serwuje dania rybne i mięsne oraz wegetariańskie. Wśród propozycji dostępne są różnorodne potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu, mąki, panierki, zasmażki czy pozbawione glutenu. W karcie nie zabraknie także tradycyjnych polskich potraw, klasycznych dań kuchni międzynarodowej oraz posiłków na życzenie, przygotowywanych przez kucharzy w systemie show-cooking. Zaproponowane pracownikom Intela menu uwzględnia sezonową dostępność poszczególnych produktów oraz jest dostosowane do kalendarza obchodzonych świąt.

W nowej restauracji, tak jak we wszystkich restauracjach Sodexo w Polsce, potrawy są przyrządzane codziennie, na miejscu, na bazie świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Kucharze zamiast gotowych mieszanek przypraw i dodatków, wykorzystują wyłącznie składniki i przyprawy bez zawartości glutaminianu sodu, czyli chemicznego wzmacniacza smaku i zapachu. Posiłki są komponowane zgodnie z normą ISO 22000, gwarantującą jakość i bezpieczeństwo w procesie ich przygotowywania.

Sodexo Polska On-site Services zarządza blisko 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w całej Polsce.
Szczegółowe informacje na temat Sodexo Polska On-site Services dostępne są na stronie www.sodexo.pl
(Natalia Szymczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.