Facebook Google+ Twitter

Nowa ściana wspinaczkowa w Poznaniu

5000 chwytów, 1000 metrów kwadratowych powierzchni, 50 dróg wspinaczkowych, 10 metrów wysokości. Pod koniec czerwca w Poznaniu, w Kinepolis, startuje nowa, największa w mieście ściana wspinaczkowa Avana.

 / Fot. Avana.plŚciana wspinaczkowa Avana to trójwymiarowa konstrukcja z figur geometrycznych, jedyna tego rodzaju wolnostojąca, sztuczna ściana w Polsce. Jej powierzchnia ma przypominać prawdziwą skałę.

Avana swoją ofertę kieruje zarówno do doświadczonych wspinaczy, dla których od czerwca w Poznaniu przybędzie nowy obiekt do treningu, jak i do osób, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę ze wspinaczką. Za pierwszym razem wystarczy wziąć na ścianę strój sportowy i czyste buty na zmianę, instruktorzy przeprowadzą szkolenie z asekuracji, przeprowadzą przez pierwsze drogi i pomogą zrozumieć na czym polega ten sport. Natomiast zróżnicowane chwyty, rozbudowana bulderownia, przewieszenia, dach, powyceniane trudniejsze drogi nie zawiodą zaawansowanych.

Avana organizuje zajęcia dla dzieciaków i młodzieży, ma specjalną ofertę dla półkolonii - to ciekawe rozwiązanie na wakacje. Otwarcie zaplanowano na koniec czerwca, już teraz śledzić postępy w budowie Avany i zapoznać się z jej ofertą można zapoznać się na stronie internetowej .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.