Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23895 miejsce

Nowa siłownia McFIT w Poznaniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-18 12:11

Specjalnie z okazji otwarcia – dni bezpłatnego treningu od 21 do 27 lutego

W sobotę, 21 lutego 2015 r., w Poznaniu zostanie otwarte trzecie studio fitness McFIT w Polsce. Tak jak w pozostałych dwóch studiach w Warszawie (otwartych w 2014 r.), również przy pl. Andersa 7 na ćwiczących czeka bogata oferta treningowa HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną atrakcję: od 21 do 27 lutego zainteresowani mogą wypróbować studio i trenować w nim bezpłatnie i bez zobowiązań tyle razy, ile chcą.

„Chcemy, aby każdy miał możliwość przetestowania naszego nowo otwieranego studia w Poznaniu i wypróbowania różnorodnych modułów i światów treningu, wchodzących w skład naszej koncepcji HOME OF FITNESS. Dzięki naszym modułom treningowym na pewno wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukają treningu, który będzie możliwie krótki i efektywny, czy chcą uczestniczyć w grupowych zajęciach fitness, czy może raczej mają ochotę porządnie się zmęczyć w treningu funkcjonalnym”, wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.

W nowym studiu stworzonym według koncepcji HOME OF FITNESS na powierzchni ok. 1800 m2 na ćwiczących czekają moduły treningowe takie jak CYBERTRAINING, a w nim Kursy i Spinning®, moduł Express Workout, pozwalający wykonać błyskawiczny trening obwodowy, lub moduł The Cage, umożliwiający przeprowadzenie treningu funkcjonalnego na niemal wszystkie grupy mięśni. Urozmaicenie w treningu zapewniają również Stretching Area, czyli strefa przeznaczona do ćwiczeń rozciągających, strefy Core Workout i Shape It, a także bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio. Nowatorski design wnętrza, opracowany przez wiodącego niemieckiego stylistę Michaela Michalskiego, estetyka oraz elementy rozrywki tworzą jedyne w swoim rodzaju otoczenie treningowe, w którym trenujący mogą odkryć swój drugi dom. W studiu w Poznaniu od 6.00 do 24.00 klienci mogą w ramach zajęć CYBERTRAINING – Kursów i Spinningu® – pracować nad kondycją i kształtować swoje ciało w rytm porywającej muzyki oraz dać się porwać dynamice treningu w grupie. CYBERTRAINING w studiach McFIT to w sumie ponad 20 różnych zajęć prowadzonych przez wirtualnych trenerów i wyświetlanych na dużych ekranach LCD, co daje ponad 500 możliwości treningu na tydzień.

Studia stworzone według koncepcji HOME OF FITNESS przypominają wyglądem pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe w metropoliach takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte lofty. Stylista Michael Michalsky przełożył filozofię treningu HOME OF FITNESS na design: „Michael Michalsky stworzył drugi dom dla klientów McFIT, aby ich zainspirować i zmotywować”, mówi Pierre Geisensetter. „Dzięki temu mogą oni trenować w przyjemnej atmosferze, a ich trening zyskuje nową jakość”.

Ponad 1.200.000 klientów oraz ponad 220 studiów na kontynencie sprawiają, że McFIT jest numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w całej Europie. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.
(Jarosław Zakrzewski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.