Facebook Google+ Twitter

Nowa strategia polityczna PiS na wybory samorządowe

Adam Lipiński, Joachim Brudziński i Krzysztof Jurgiel to najważniejsze osoby w sztabie wyborczym PiS na wybory samorządowe.

 / Fot. PAP/Darek DelmanowiczWedług doniesień medialnych nie zostanie powołany szef sztabu. Wiadomo jednak, że najważniejszymi osobami w nim osobami, będą politycy związani z tzw. "zakonem" czyli byli członkowie Porozumienia Centrum.

Mediami w sztabie wyborczym zajmować się będzie Adam Lipiński, sprawami programowymi Krzysztof Jurgiel, a organizacyjnymi Joachim Brudziński. Personalia nowych sztabowców to sygnał, że Jarosław Kaczyński zrywa z grupą tzw. "liberałów". Zalicza się do nich Elżbietę Jakubiak, Pawła Poncyliusza i Joannę Kluzik-Rostkowską. To właśnie oni odpowiadali w wyborach prezydenckich za kampanię Kaczyńskiego.

Nową strategię polityczną, PiS krytykuje europoseł Marek Migalski, który na swoim blogu ironizuje, że po wyborach samorządowych PiS będzie rządzić jedynie w sejmiku województwa podkarpackiego. "Kto zatem jest winny tej naszej klęski? To znaczy naszej wygranej, oczywiście! Otóż winni tej naszej wygranej są wymienieni już Kluzik, Poncyliusz i Jakubiak, a także Migalski, który już sierpniu okazał się niegodny, głupi i miałki intelektualnie. Gdyby nie oni, nasza partia wygrałaby jeszcze bardziej znacząco, zdobywając władzę nie tylko w 16 sejmikach, ale także w sejmikach pozostałych, a także z niemieckich landach, czeskich krajach i ukraińskich guberniach!" - pisze Migalski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Cóż, ma Migalski problem. Problem z samym sobą. Roztrwonił kapitał i szuka teraz ścieżki powrotu. Tak niestety dzieje się w sytuacjach złego politycznego inwestowania. Zyskał-w perspektywie czasu- krótkotrwały mandat europosła a życie jest nieubłagane. Co dalej po skończeniu kadencji? Jego plusem jest widoczna próba ucieczki do przodu i ukrycia politycznego błędu. Widoczna świadomość politycznej wpadki. Przy aspiracjach, widocznych gołym okiem, szuka drogi zmazania tego błędu. Czas pokaże jaki będzie tego efekt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli tak, to jest jeszcze wiele niespodzianek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.