Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1183 miejsce

Nowa strona internetowa agencji marketingowej Widoczni

Na początku marca tego roku wystartowała nowa strona agencji marketingowej Widoczni

Na początku marca tego roku wystartowała nowa strona agencji marketingowej Widoczni pod adresem https://widoczni.com. Odświeżona i unowocześniona witryna wyróżnia się przejrzystym layoutem, funkcjonalnością dla wszystkich użytkowników oraz dużą ilością wartościowych treści. Design jest czytelny i intuicyjny, dzięki czemu każdy znajdzie potrzebne informacje. Uwagę zwracają wysokiej jakości zdjęcia, które świetnie wkomponowują się w stronę, na których można zobaczyć zespół w trakcie pracy.

Serwis został podzielony na sekcje i podsekcje. Dzięki temu można przeczytać nie tylko na temat tego, w jaki sposób realizowana jest usługa pozycjonowania, ale też uzyskać informacje na temat cen pozycjonowania, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, np. „jak szybko zobaczę efekty?” czy też zgłębić tajniki poszczególnych rodzajów tej usługi takich jak:

- pozycjonowanie szerokie,
- pozycjonowanie lokalne,
- pozycjonowanie sklepów,
- pozycjonowanie mobilne.

Na oddzielne miejsce w menu zasłużyły też inne obszary specjalizacji agencji Widoczni: kampanie AdWords, content marketing, obsługa portalu społecznościowych, serwisy www oraz optymalizacja konwersji. Ta ostatnia zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ nie każda z agencji w branży SEO/SEM świadczy tego rodzaju usługi. A przecież najczęściej to właśnie na zwiększeniu zysku zależy największej liczbie Klientów. Agencja marketingowa Widoczni przykłada do tego wielką wagę, o czym najlepiej świadczy firmowe motto: „Nasze kampanie finansują się same”.

Uwagę zwracają „Historie sukcesu”, gdzie zostały zamieszczone pozytywne rezultaty prac i referencje zadowolonych Klientów. Jest to element, który buduje zaufanie oraz uwiarygadnia firmę, ponieważ pokazuje, że słowa o „skuteczności” nie są tylko przechwałkami, ale znajdują odzwierciedlenie w sukcesach konkretnych firm.

Na stronie znajdziemy też odnośnik do bloga, gdzie można znaleźć wartościowe artykuły oraz do portali społecznościowych, które umożliwiają śledzenie aktualne poczynań agencji. Ciekawym rozwiązaniem jest też prosty w obsłudze formularz kontaktowy, do którego można przejść za pomocą jednego kliknięcia i szybko wysłać zapytanie. W menu znalazło się też miejsce dla zakładki „o nas”, „kariera” i „galeria zdjęć”, gdzie można obejrzeć pierwsze Centrum Marketingu Internetowego stworzone przez agencję Widoczni.

Nowa odsłona witryny internetowej to kolejny krok w dynamicznym rozwoju agencji na rynku polskim. Aktualnie trwają pracę nad wdrożeniem anglojęzycznej wersji strony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.