Facebook Google+ Twitter

Nowa strona Rage-Race 2010

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-18 16:36

Mamy dobra wiadomość dla pasjonatów motoryzacji. Ruszyła nowa strona z uczestnikami Rage-Race 2010. W jednym miejscu zebrano genialny komplet zdjęć i opisów ekskluzywnych aut. To zapowiedz wielkiego show, które odbędzie się już w lipcu.

Gdy organizuje się prawdziwe show, niepowtarzalne wydarzenie, które przyciąga publiczność, warto przedstawić "aperitif" do tego co ma się wydarzyć. Niedawno zajrzałem na stronę www.rage-race.pl. Zaskoczył mnie rozmach, z jakim organizatorzy podchodzą do tej imprezy motoryzacyjnej. Rzeczywiście udało im się wzbudzić mój apetyt.

O tym, że w tym roku będzie szybciej, grubiej, mocniej i dłużej wiadomo był już od 23 stycznia, kiedy podczas After/Before Party ruszyła edycja 2010 i rozpoczęły się zapisy uczestników. „Tegoroczna edycja przyćmi wszystko, co do tej pory działo się na trasie, w hotelach, klubach i kuluarach. Będzie lepiej, szybciej i grubiej - Już dziś mamy 50 procent zakładanej ilości załóg do tej edycji, a zatem zwalniamy z selekcją i czekamy na najlepsze kąski”komentuje z uśmiechem Maciej Kowalczyk, (członek zarządu Q3 Sp. z o.o. - organizator Rage-Race).

W styczniu nie było jeszcze wiadomo, jakie auta zadeklarują uczestnicy, czyli na ile szybciej i mocniej Rage-Race pojedzie w 1500-kilometrową trasę. Patrząc jednak na aktualną listę uczestników dostępną na stronie www.rage-race.pl widać wyraźnie, że poprzeczka, którą stawiają dla show sami uczestnicy jest nie lada wyzwaniem. Ilość perełek jakie zobaczymy z pewności przerasta oczekiwania nie jednego fana RR.

Renoma imprezy zdecydowanie rośnie. Z potwierdzonych zgłoszeń w tym roku na starcie pojawią się 3x Ferrari Modena 320 - które dosiądą członkowie Martini Racing Team, 2x Ferrari F430 Spider, 1x Lamborghini Gallardo, 1x Bentley Continental w wersji GT i 1x Speed, 2x Audi R8, 2x Nissan GTR, 1x Ultima GTR (a w niej niezastąpiony i niesamowity Jurek Dziewulski), 4x Porsche, 2x Aston Martin, 3 Jaguary, 4x Mercedesy AMG, 1x Hummer H2, oraz wielu innych, w tym niesamowici uczestnicy, Teamy prasowe i setki kibiców i fanów podążających za imprezą.
„Rage-Race 2010 to show. Samochody i niesamowici ludzie przyciągają widzów, media i budzą powszechną sensację w każdej miejscowości, do której docierają. A skoro w tym roku auta i uczestnicy wspaniale dopisują, to można się domyślić co będzie na trasie” [b]mówi Robert Rasiński - organizator Rage-Race.

To tylko kilka smaczków. Będzie jeszcze lepiej. Zapisy nadal trwają, ale poprzeczka stoi jak przed Kozakiewiczem w Moskwie. Wysoko i dumnie.

Maurycy Seweryn
Tekst opublikowany pierwotnie na stronie rage-race

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.