Facebook Google+ Twitter

Nowa ty - modowe metamorfozy w Krakowie

Tego dnia inspiracje modowe i doskonały nastrój można było wyczuć w krakowskim powietrzu. 22 października na naszych oczach na nowo odkryto piękno.

A to wszystko za sprawą konkursu zorganizowanego przez markę Click Fashion, dzięki któremu zwyciężczynie miały szansę zmienić swój dotychczasowy wizerunek.

Trzy wyjątkowe kobiety, a każda z nich o innym typie figury, fryzurze i preferencjach modowych. Jednak łączyło je jedno – pragnienie metamorfozy. Pierwszym krokiem do odkrycia nowego wizerunku była zmiana fryzury, czym zajęli się specjaliści z Este Team.

Jak powszechnie wiadomo, o sile pierwszego wrażenia decyduje nasz strój. Aby to sprawdzić, stylista i projektant Jacob Haber, pomagał uczestniczkom dobrać odpowiednie stylizacje oraz dawał cenne rady dotyczące ubioru. Całość została oczywiście podkreślona odpowiednim makijażem. O wygląd cery uczestniczek zadbała Anna Rojek z salonu Maniewski Hair&Body, mistrzyni makijażu kreatywnego.

Jednoznacznie nasz sztab specjalistów spisał się na medal, bowiem efekt metamorfoz zaskoczył pozytywnie wszystkich obecnych, a same uczestniczki nie mogły uwierzyć, że widzą naprawdę siebie w lustrze. Nowe stylizacje i gromkie brawa nie tylko wywołały u nich nieznikający uśmiech, ale też dodały odwagi i wiary we własne możliwości.

Przez całą imprezę kobiety dzieliły się swoimi modowymi spostrzeżeniami. Przy okazji mogły odprężyć się kieliszkiem dobrego wina, przymierzyć stroje i skorzystać ze wskazówek stylisty.

Metamorfoza pozwoliła odkryć w uczestniczkach drzemiące w nich nieodkryte pokłady piękna. „Nowa Ty” udowodniła, że nawet z szarej myszki można wykreować pewną siebie kobietę oraz, że nigdy nie jest za późno na dokonanie zmiany w swoim wizerunku.

Dla tych, którzy już żałują, że przegapili te imprezę, Click Fashion zapowiedział kolejną edycję, która odbędzie się niebawem.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.