Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3925 miejsce

Nowa wersja akwareli centrum Warszawy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-23 14:23

Panorama przedstawia Warszawę z lotu ptaka. Pokazano na niej nie tylko obiekty już istniejące, ale także znajdujące się obecnie w budowie jak również te planowane, które dopiero powstaną.

fragment akwareli / Fot. Cushman & WakefieldW stworzeniu akwareli pomocne okazały się zdjęcia lotnicze dra Marka Ostrowskiego oraz plany architektoniczne przekazane przez deweloperów.

fragment akwareli / Fot. Cushman & WakefieldNowe obiekty, które zalazły się na akwareli to: Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Centrum Chopinowskie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, wieżowce przy ulicy Twardej, Wolf Bracka, Wolf Marszałkowska, Atrium South, Złota 44, Grzybowska Park, Feniks, kompleks budynków naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz budynek NSA.

Uwzględniono również Skwer Hoovera czy Pasaż Wiecha. Efektownie prezentuje się także plac Piłsudskiego z planowanym Pałacem Saskim i krzyżem papieskim oraz nowym wzorem posadzki. Akwarela powstała na podstawie koncepcji firmy Cushman & Wakefield. Autorem jest dr Michał Suffczyński, z Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

plus za pokazanie ciekawostki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.