Facebook Google+ Twitter

Nowa wyspa wyłoniła się w okolicach Kamczatki!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-01 09:55

W zeszłym roku pojawiła się wyspa koło Japonii, a dziś możemy obserwować nowy twór w pobliżu Kamczatki na Pacyfiku. Wyspa wyłoniła się z wody kilka dni temu i już budzi zainteresowanie okolicznych państw.


Doktor Ferdinad Aprjel należący do Międzynarodowego Zrzeszenia Wyspologów poinformował świat o nowej wyspie dzisiejszej nocy. Choć sam mówi, że to dość rzadkie wydarzenie, to w zeszłym roku przecież obiegła świat informacja o nowej wyspie w okolicach Japonii.

Wyspa jest pod stałą obserwacją badaczy, ponieważ nie wiadomo jak będzie się zachowywać. Mimo to, okoliczne państwa już roszczą sobie do niej prawo. O wyspę upominają się m.in.: Rosja, Japonia, Chiny, Korea Południowa i Korea Północna. - czytamy na blogu http://blog.aina.pl/2015/04/01/nowa-wyspa-na-pacyfiku/.

Nowa wyspa to idealna opcja dla prawdziwych poszukiwaczy przygód! Dlatego może stanowić łakomy kąsek dla okolicznych państw. Nowe ośrodki turystyczne i możliwość spędzenia kilku dni na wyspie powstałej w XXI wieku, może być dobrą inwestycją.

(Agnieszka Nowaczek )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.