Facebook Google+ Twitter

Nowa zimówka Continental dla transportu wielkogabarytowego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-12 14:20

Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, poszerzył swoją ofertę ogumienia o nowy rozmiar zimowej opony naczepowej HTW 2 Scandinavia - 445/45 R19.5.

Opony naczepowe z linii Scandinavia, przeznaczone do eksploatacji w warunkach zimowych, są obecne na rynku od 2010 roku. Zostały zaprojektowane m.in. specjalnie do montażu na naczepach, a ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa jazdy na oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach. W tym roku, bieżniki z linii Scanidinavia poszerza opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze 445/45 R19.5, która jest dedykowana do montażu w pojazdach przewożących ładunki wielkogabarytowe.

„Pojazdy przeznaczone dla transportu wielkogabarytowego w warunkach zimowych muszą być wyposażone w specjalistyczne ogumienie, które charakteryzuje się dłuższą żywotnością, odpornością na ścieranie oraz dobrą amortyzacją. Właściwie dobrana opona do pojazdu przewożącego ładunek o dużych gabarytach lub masie gwarantuje dobrą przyczepność
oraz efektywne hamowanie i przyspieszanie w trudnych warunkach zimowych. Taka jest właśnie opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze 445/45 R19.5. Uzupełnia ona gamę nowoczesnych opon zimowych firmy Continental - jedną z najszerszych na rynku pojazdów użytkowych” – powiedział Marcin Cywiński z Continental Opony Polska.

Opona HTW 2 Scandinavia w nowym rozmiarze jest dostępna w Polsce od 11 listopada 2014 r.
(Dominika Dragun)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.