Facebook Google+ Twitter

Nowak, Łaszkiewicz i Dziekoński zostali ministrami w Kancelarii Prezydenta

Sławomir Nowak, Krzysztof Łaszkiewicz i Olgierd Dziekoński zostali w piątek powołani przez Bronisława Komorowskiego na stanowiska ministrów w Kancelarii Prezydenta.

Sławomir Nowak / Fot. Krzysztof KalkowskiOd dawna mówiło się, że Sławomir Nowak, bliski współpracownik Donalda Tuska, zostanie prezydenckim ministrem odpowiedzialnym za kontakty z rządem oraz parlamentem. Nowak współpracował z Bronisławem Komorowskim podczas ostatniej kampanii wyborczej. Przejście z Sejmu do Kancelarii Prezydenta będzie się wiązało ze zrzeczeniem się mandatu poselskiego. Sławomir Nowak nadal będzie jednak szefem pomorskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Bronisław Komorowski powołał też pozostałych dwóch nowych ministrów. Krzysztof Łaszkiewicz będzie sekretarzem stanu odpowiedzialnym za sprawy prawno-ustrojowe, zaś Olgierd Dziekoński ma zająć się koordynowaniem prac zespołu prezydenckich doradców.

Uroczyste wręczenie ministerialnych nominacji ma nastąpić w najbliższym czasie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Świata jestem aż nadto świadomy i nie błądzę w przeciwieństwie do pana i wyborów dokonuje świadomie kurując się dobrem własnego kraju.Gąszcz intryg, przekrętów i afer to domena liberałów w tej sferze poruszają się jak "ryby w wodzie". Szczególnie znany jest mi temat polityków działających na szkodę mojego kraju.Pamiętam tych gości z poprzednich lat jak to skubali Państwo.Chciałoby się krzyknąć "ale to już było" ale szkoda gardła bo połowa społeczeństwa lubi babrać się w nieczystościach Platformy. W większości młodzi wyborcy dają się ogrywać starym wyjadaczom z KLD, UW.A skończy się to tak jak poprzednio -społeczeństwo da im "kopa". Na jakiś czas znikną ale za pewien czas znowu pojawią ci sami tylko pod innym szyldem. I tak w koło Macieju tylko Polski szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy Konopka lubię bawić się Pana słowotokiem. Gdyby miał Pan przynajmniej ździebko szacunku dla siebie, to przed kliknięciem "wyślij" przeczytałby Pan swoją pisemną pracę. Przecież to takie proste i kilka sekund zajmujące. Błądzić to ludzka rzecz, ale Pan chyba w tajgach syberyjskich się porusza. Chłodno, głodno i świata nie widać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto jako polonistka ma Pani prawo wytykać rażące błędy w komentarzach.Gdyby przed wysłaniem komentarza była możliwość podglądu tego co się napisze błędów byłoby mniej.W moim profilu proszę tego nie robić gdyż w jaki sposób ja pisze może być z mojej strony zamierzonym działaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy, to nie jakaś "permanentna inwigilacja", tylko uczulenie polonisty na właściwą pisownię - nie mogę znieść plagi "polski" i "polaków". Odbieram to jako brak szacunku dla własnego kraju i narodu. Może przesadzam, ale tak czuję i basta:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem obserwowany nawet z pozycji profilu muszę rzeczywiście być uważny.. Wracając do tematu Halicki powiedział że w otoczeniu premiera "są lizusy" Graś zaprzeczył że to nie On a może miał na myśli Nowaka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje za zwrócenie mi uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłoby też miło, gdyby Pan nazwę naszego kraju w swoim profilu napisał wielką literą, skoro Polska jest najważniejsza. A co do tego chyba wszyscy się zgadzamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie groźba usunięcia komentarza, ale czysta przyzwoitość i namiastka choćby kultury nakazują, aby cudze nazwiska pisać dużą literą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Makieła to prawda mogę pisać ale muszę zwracać uwagę aby tusk i komorowski pisać z dużej litery ponieważ z tego powodu usunięto mi komentarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Konopka a choćby za to, że możesz pan pisać co tylko się panu podoba...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.