Facebook Google+ Twitter

Nowak odmówił Tuskowi. Kto przygotuje kampanię wyborczą PO?

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Wprost", Sławomir Nowak, obecny minister w Kancelarii Prezydenta i były szef sztabu Bronisława Komorowskiego, nie będzie kierował kampanią wyborczą PO w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Choć ofertę złożył Nowakowi sam premier Tusk, minister nie wyraził nią zainteresowania. "Sławek ma żal po kampanii Komorowskiego" mówi Wprost polityk PO. Wg niego, Nowak wykonał ogromną pracę, ale po kampanii prezydenckiej mocno go krytykowano. Minister Nowak informacji "Wprost" nie skomentował.

Scena z kandydatami do prowadzenia kampanii PO nie jest zbyt duża, bo nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za ewentualny niezadowalający wynik. Jednym z potencjalnych kandydatów jest Paweł Graś, który jednak musiałby wtedy porzucić stanowisko rzecznika rządu. Praca ta kolidowałaby też z prowadzeniem własnej kampanii wyborczej. Na giełdzie pojawiają się też nazwiska eurodeputowanych: Jacka Protasiewicza i Krzysztofa Liska, posłów: Andrzeja Halickiego, Ireneusza Rasia, Andrzeja Biernata i senatora Mariusza Witczaka.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Michał Pietrzak
  • Michał Pietrzak
  • 20.02.2011 21:47

PROWADZIĆ KAMPANIĘ PRZEGRANYM? TO TAK,JAKBY POPEŁNIĆ HARA-KIRII ! TAKIM GŁUPCEM,TO PAN NOWAK JESZCZE NIE JEST ! NIECH TO ZROBI PALIKOT ! JAWI SIĘ TERAZ NA BILBORDACH W KRAJU JAKO ANIOŁ, (oczywiście nie Boży) GOSPODARCZY ! MA GADANĘ ! ( jak łyknie szklane) NA UMOWE-ZLECENIE, ZA PARE MILIONÓW, PÓJDZIE NA TO! BEZ TARGOWANIA SIĘ !

Komentarz został ukrytyrozwiń
PO- tka
  • PO- tka
  • 20.02.2011 19:58

PO już pokazało co potrafi niech już więcej nie rządzą bo ludzie tego nie wytrzymają szczególnie ci biedni emeryci i zarabiający najniższą krajową.Takich podwyżek żywności jeszcze nie było.To jest partia ludzi nieuczciwych i bogatych.Już się nałapali teraz niech dadzą porządzić tym ,którym zależy na Polsce i Polakach. DOŚĆ tych oszukańczych rządów Tuska,Niesiołowskiego ,Kopacz,P I T E R Y pani nic nie robiącej,Muchy, Błońskiej ,Klicha,Garbarczyka i innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
boniwentura
  • boniwentura
  • 20.02.2011 19:49

Jaka szkoda,że pan Nowak nie będzie szefem PO w przyszłej kampanii wyborczej.Było tak pięknie i wesoło.Tańczył Migalski,Jakubiak,Poncyliusz itp.,a teraz kto będzie ich rozweselał.Może teraz zagra im jeszcze weselej pani Kluzik.Oj będzie działo,będzie się dział

Komentarz został ukrytyrozwiń
gary
  • gary
  • 20.02.2011 19:47

Niosiołowski ma prowadzić kampanię wyborczą PO?.Kto powierzy mu takie zadanie.To ponad jego siły.Przecież on -oprócz zbierania owadów,to nic innego nie potrafi.AAAA jeszcze prowadzi obrady Sejmu.To wstyd aby człowiek tak chętnie obrzucający obelgami innych posłów i to przeważnie niesłusznie był wicemarszałkiem Sejmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lila
  • lila
  • 20.02.2011 19:32

Szokda panie Nowak,że nie będzie pan szefem kampanii wyborczej PO do parlamentu.Kto zagra panu Migalskiemu,pani Jakubiak,panu Poncyliszowi itp.,przecież oni tak pięknie tańczyli.Będą zmuszeni prosić panią Kluzik.Na pewno zagra im bardziej skocznie,niż robił to pan.Oj będzie się działo,będzie się działo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
moher
  • moher
  • 20.02.2011 19:28

To musi być rzeczywiście ktoś dobry.
Ktoś, kto przekona elektorat, że jeżeli parę miesięcy temu 1 kg cukru kosztował 2, 70 zł, a wczoraj płaciłem za cukier 4,10 zł, to jest to niekwestionowana wina kłótliwego PIS-u i za małego wzrostu Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jabus
  • jabus
  • 20.02.2011 19:26

Oj! Oj! Oj! co sie dzieje w tej scementowanej PO pomału pękaja mury czyżby szło na pochybel PO nikt nie chce być wodzirejem wyborczym PO a może jednak sięgnąc po Janusza z Lublina on ma znakomite pomysły i wyprowadzi PO z dołka wyborczego wyciągnie pare pomysłów jak pozbyć się przeciwnika Kaczyńskiego i będzie klawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
heronim
  • heronim
  • 20.02.2011 19:15

Panie Nowak czyżby pan już nie miał odwagi częstować swoich przeciwsników amfetaminą lub innymi używkami.Niech pan nie odmawia swojemu pryncypałowi

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena
  • Irena
  • 20.02.2011 19:00

Szkoda panie Pośle Nowak, myślę ,że Pan zmieni zdanie. Jest Pan najlepszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jojo
  • jojo
  • 19.02.2011 13:22

Sekula szef chazardowej to najlepszy szef kampanii ,Rychu,Zbychu i.t.d. czyzby premier o kumplach zapomnial szkoda.