Facebook Google+ Twitter

Nowak: Przesłuchanie Tuska bez przełomu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-04 08:35

Wiceprzewodniczący klubu PO Sławomir Nowak uważa, że dzisiejsze przesłuchanie premiera przed komisją śledczą nie przyniesie przełomu w badaniu okoliczności afery hazardowej.

Były wicepremier, minister SWiA, obecny szef klubu PO Grzegorz Schetyna schodzi ze schodów w czasie przerwy zeznań przed sejmową komisją śledczą ds. afery hazardowej. / Fot. Paweł Supernak /PAPGość Sygnałów Dnia przekonywał, że nie było przecieku o akcji CBA z kancelarii premiera. Zdaniem wiceszefa klubu PO, w aferze hazardowej nie doszło do złamania prawa przez polityków jego ugrupowania. Sławomir Nowak uważa, że ta sprawa została wyolbrzymiona przez opozycję.

Donald Tusk ma o godzinie 9 stanąć przed sejmową komisją śledczą, badającą aferę hazardową. Członkowie komisji będą chcieli uzyskać od premiera między innymi informacje, mogące ustalić źródło przecieku o akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie afery hazardowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oczywiście Nowak ma racje. Tusk ma możliwość pokazania swoich mentorskich umiejętności. Brak konkretnych pytań i długie , nie na temat ,odpowiedzi. Strata czasu i naszych pieniędzy. Jest to raczej bardziej sąd nad Kamińskim i CBA niż próba wyjaśnienia żenującej afery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.