Facebook Google+ Twitter

Nowe akwizycje w spółce portfelowej WSI Capital

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-20 12:29

OS3 Group - spółka portfelowa WSI Capital idzie jak burza, konsekwentnie realizuje założone cele strategiczne.

OS3 dążąca do budowy jednej z największych grup kapitałowych działających w obrębie marketingu w Polsce, objęła 33% udziałów w Mr Target. Tym samym włączyła do swojego portfolio dom mediowy specjalizujący się w kompleksowej obsłudze komunikacji online.

Na inwestycje w OS3 Group zdecydowaliśmy się w ubiegłym roku. Wtedy Grupa składała się z trzech podmiotów. Obecnie po mniej więcej roku współpracy OS3 to już siedem podmiotów wyspecjalizowanych w świadczeniu usług z zakresu e-commerce, mobile, social media, WOMM, a teraz również komunikacji online. To jeszcze nie koniec. Środki zainwestowane w dalszy rozwój OS3 Group są wykorzystywane zgodnie z założonymi przez nas wspólnie celami. I to przynosi efekt – mówi Krzysztof Wiśniewski, Partner WSI Capital.

Nowy podmiot w OS3 Group to możliwość dotarcia do kolejnych znaczących klientów oraz zwiększenia skali działania na rynku marketingowym w Polsce. Dzięki włączeniu do Grupy takiego podmiotu, spółka z portfela WSI Capital, zwiększyła konkurencyjność oraz atrakcyjność swojej oferty. Zakres usług oferowanych przez Grupę został poszerzony o kompleksową obsługę komunikacyjną online, koordynację i agregację wydawców i partnerów afiliacyjnych, planowanie oraz realizację kampanii reklamowych zorientowanych na precyzyjnie zdefiniowanych odbiorców. Kluczowymi klientami Mr Target są: Bank BPH, C&A, Gigaset, HP, Hyundai, mBank, PLL Lot, Renault oraz duże sieciowe domy mediowe.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.