Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23369 miejsce

Nowe autobusy w Krakowie

W sobotę około godz. 14 w Krakowie przy ul. Piłsudskiego nieopodal budynku Towarzystwa "Sokół", można było zobaczyć trzy nowe autobusy marki Solaris.

Nowy autobus marki Solaris widziany w Krakowie / Fot. Radosław JanicaBez pasażerów, zupełnie jakby wyjechały z fabryki w Bolechowie pod Poznaniem, tym bardziej że były na tablicach poznańskich. Jeden z widocznymi naklejkami świadczącymi o przeznaczeniu na rynek Włoch, szaro-pomarańczowy jak i kolejny szaro-czerwony. Trzeci, żółto-niebieski prawdopodobnie tak samo.

Nowy autobus na linii 124 / Fot. Radosław JanicaCzwarty widziany przy kinie "Kijów" to hybrydowy autobus marki Volvo na wrocławskich tablicach DW, który jechał być może testowo i tymczasowo na linki 124. Jednak w środku pachniało fabryką. Nie posiadał otwieranych okien, co mimo że wszystkie dziś nowe autobusy są wyposażane w wielopunktową klimatyzację nie jest do końca atutem, ponieważ w Krakowie w MPK rzadko kiedy klimatyzacja działa na okrągło w ciągu roku, a przewietrzyć autobus i wpuścić do niego świeżego powietrza czasem niestety z wiadomych względów trzeba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.