Facebook Google+ Twitter

Nowe Brzmienie Lecha Janerki - wyjątkowy koncert 24 kwietnia

Już w najbliższy piątek będzie miało miejsce wyjątkowe muzyczne wydarzenie. 24 kwietnia we wrocławskim klubie XO po dwuletniej przerwie, wystąpi żywa wyjątkowa postać polskiej sceny rockowej - Lech Janerka.

plakat promujący koncert "Nowe Brzmienie Lecha Janerki" / Fot. materiały promocyjne Polskiego Radia WrocławUtwory mistrza zostaną zaprezentowane w zupełnie nowych wersjach. Zaproszeni artyści sami wybrali utwory, które przedstawią podczas wyjątkowego koncertu "Nowe Brzmienie Lecha Janerki". W koncercie organizowanym przez Polskie Radio Wrocław pod hasłem "Nowe brzmienie Lecha Janerki wystąpią: Stanisław Soyka, Kasia Nosowska z zespołem UniSexBlues Band, Pogodno, Lao Che, Czesław Śpiewa, Oszibarak, Hetane, Me Myself And I, Japoto i zespół Sakra, zwycięzca ostatniej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, plebiscytu na najciekawszą grupę muzyczną z Dolnego Śląska. Z osobnym koncertem wystąpi piątkowego wieczoru Lech Janerka, który pojawi się na scenie po dwóch latach przerwy.

Kasia Nosowska - laureatka tegorocznych Fryderyków w kategoriach: wokalistka roku i album roku, zaprezentuje utwór Janerki „Ta zabawa nie jest dla dziewczynek”. Jak powiedziała artystka w wywiadzie udzielonym Radiu Wrocław: „A akurat Lech Janerka niesamowicie inspiruje do tego, żeby podejmować nowe wyzwania. Obala mit, że osoba w pewnym wieku nie powinna już stawać być może na deskach sceny.”

Czesław Mozil, laureat tegorocznych Fryderyków w kategoriach: piosenka roku, album roku pop, nowa twarz, który zdobył sobie rzeszę sympatyków w Polsce dzięki płycie "Debiut", już od dłuższego czasu opracowuje dwie Janerki „Jest jak w niebie” i „Lola”. Jego formacja Czesław Śpiewa, która wystąpi we Wrocławiu w oryginalnym składzie, przygotowuje niespodziankę. Wśród instrumentów zagości m.in. harfa.

Koncert "Nowe Brzmienie Lecha Janerki"
Data: 24 kwietnia 2009 (piątek)
Miejsce: klub XO (pod kinem Helios), ul. Kazimierza Wielkiego 19 Wrocław.

Bilety do nabycia:
OKiS Rynek Ratusz 24, Wrocław.
Info Coffee 2 Go Sukiennice 12, Wrocław.
Media Markt Galeria Dominikańska, Wrocław.
Media Markt Park Handlowy Auchan, Wrocław.

Polskie Radio WrocławWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.