Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18460 miejsce

Nowe centrum handlowe w Poznaniu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-02-10 21:51

Galeria handlowa Malta to największa inwestycja hiszpańskiej firmy Neinver w Polsce. W tej chwili trwają prace wykończeniowe na poszczególnych piętrach. Otwarcie zaplanowane jest na koniec marca br.

W trakcie budowy / Fot. NeinverOpinie mieszkańców Poznania na temat budowy nowego centrum handlowego są podzielone. Niektórzy uważają, że niepotrzebny jest w Poznaniu kolejny kolos. Mamy przecież Stary Browar, Plazę, Galerię Pestkę, King Cross, Centrum Handlowe M1, a oprócz tego jeszcze inne centra handlowe znajdujące się w Komornikach, Swarzędzu oraz Luboniu. Inni cieszą się na myśl o pierwszych zakupach w nowym centrum.

- To centrum niczym nie będzie się różnić od pozostałych - tłumaczy spytana o opinię poznanianka. Jedynie wygląd zewnętrzny, nowoczesna architektura oraz styl sprawią, że właśnie tam będziemy chcieli chodzić. Ewentualnie możemy brać pod uwagę fakt umieszczenia tam kilku nowych sklepów (np. Marks&Spencer) lub klubów fitness.

Wizualizacja zewnętrzna dzienna / Fot. NeinverWtóruje jej starszy mieszkaniec okolic Malty, który jest całkowicie przeciwny utworzeniu Galerii Malta. Narzeka, że przez centrum zwiększy się ruch samochodów w tym rejonie co wiąże się z hałasem. Dodatkowo dodaje, że takie centra powinny być budowane w miejscach oddalonych o kilka kilometrów od centrum miasta (King Cross).

Wizualizacja zewnętrzna dzienna / Fot. NeinverPrzeciwnego zdania jest młoda poznanianka. - Centra handlowe powinny być położone blisko osiedli oraz większych skupisk ludności - mówi. Galeria Malta powstała niedaleko jej miejsca zamieszkania, dzięki temu nie będzie się musiała dłużej fatygować po zakupy do Starego Browaru.

Podobnego zdania była pani, która nie mieszka w okolicach Malty. Bardzo popiera nową budowę, gdyż uwielbia spędzać weekendy (a zwłaszcza niedziele) w takich miejscach. Może wtedy spokojnie wypić kawę i zjeść ulubione ciastko lub też aktywnie spędzić czas w klubie fitness.

Wizualizacja zewnętrzna wieczorna / Fot. NeinverZ powyższych wypowiedzi można wywnioskować, że istnieje grono osób, które są przeciwne budowie Galerii Malta, ale są też i zwolennicy zakupowych szaleństw oraz spędzania czasu w taki, a nie inny sposób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ola kaczmarek
  • ola kaczmarek
  • 22.10.2011 20:07

super jutro tam jade!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ada
  • ada
  • 06.07.2011 22:34

sdrfgh

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.