Facebook Google+ Twitter

Nowe gwiazdorskie show Polsatu niebawem

Wczoraj TVN zaprezentował swoją nową ramówkę, więc inne stacje nie chcą być gorsze. Polsat przygotowuje na wiosnę muzyczno-gwiazdorskie show!

Kilka miesięcy temu skończyła się jubileuszowa edycja "Jak oni śpiewają", która przyciągnęła przed ekrany telewizorów prawie cztery miliony widzów. Mimo takiej oglądalności władze Polsatu oświadczyły, że finałowy odcinek VI edycji był już ostatnim w historii tego programu. Co prawda dotrzymano słowa, jednakże już niebawem startuje nowe show, swoimi zasadami bardzo zbliżone do JOŚ - Tylko nas dwoje.

Formuła nowego programu jest wzorowana na brytyjskim Just the Two of Us. W show uczestniczą gwiazdorskie pary, w których jest jeden profesjonalny muzyk i jeden celebryta (tancerz, aktor, prezenter). Zadaniem zawodowych wokalistów jest nauczyć śpiewać swojego partnera/partnerkę. Uczestnicy przez cały tydzień przygotowują utwór, który następnie wspólnie wykonują podczas telewizyjnego finału. Duety oceniane są przez jury, a także widzów biorących udział w głosowaniu. W każdy odcinku eliminowana jest jedna para i tak do skutku - aż zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Polską edycję show poprowadzą Kasia Cichopek razem z liderem kabaretu Łowcy.b - Mariuszem Kałamagą. Natomiast w jurorskich fotelach zasiądą: królowa skandali, laureatka dwóch nagród MTV Europe Awards - Doda, diwa polskiej piosenki - Irena Santor, a także śpiewający aktor - Tomasz Karolak.

Trzeba także przyznać, że Polsatowi udało namówić się do udziału w programie naprawdę znane osobistości. W szranki o zwycięstwo staną: Halina Frąckowiak i Robert Kochanek (tancerz), Mietek Szcześniak i Paulina Sykut (prezenterka pogody), Łukasz Zagrobelny i Joanna Koroniewska (aktorka), Piotr Kupicha i Anna Bosak (tancerka), Stachursky i Krystyna Czubówna (prezenterka, lektorka), Ania Wiśniewska i Mariusz Pudzianowski (strongman), Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Halama (kabareciarz), Paulla i Artur Partyka (sportowiec), Kasia Cerekwicka i Radek Brzózka (prezenter) oraz Jacek Wójcicki i Ewa Wachowicz (Miss Polonia, gospodyni programu kulinarnego). O tym, kto zwycięży dowiemy się już za niecałe trzy miesiące.

"Tylko nas dwoje" będzie miało swoją premierę już 13 marca o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Czy "13" okaże się szczęśliwa dla tej stacji telewizyjnej i nowy program będzie hitem? Przekonamy się o tym już niebawem!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja na Polsacie lubię najbardziej "Świat Według Kiepskich" i "Pierwszą Miłość".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pudzian?! Ale kogo miałby Ibisz uczyć śpiewać...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brakuje tam jeszcze Ibisza, Wojewódzkiego i...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Matko Boska, kolejna chała !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.