Facebook Google+ Twitter

Nowe kary za bezprawne parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Współautorzy: Barbara Podgórska

Od lutego 2012 roku, wejdzie w życie nowy taryfikator kar dla kierowców, łamiących przepisy kodeksu drogowego. Przewiduje on m.in. 5 punktów karnych dla wszystkich, którzy bezprawnie parkują na kopertach dla niepełnosprawnych.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10779753,Latwiej_o_punkty_za_kolkiem__Od_lutego_wieksze_kary.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kali
  • kali
  • 17.12.2011 22:35

niepełnosprawni, a którego stać na samochód, skoro większość nie pracuje tylko siedzi na rentach. Powyciągali karty bo takie przepisy. Kiedyś to orzeczenia dostawali alergicy i tak zostało. Parkują na babcię, na dziadka. Zweryfikować rencistów i tych niepełnosprawnych.
Z 5 mln niepełnosprawnych może 10 procent to niepełnosprawni, a z tych co zostanie to 10 procent takich rzeczywistych niepełnosprawnych. Mówi się, że Polska to zagłębie rencistów.
Dzisiaj jadę autobusem a facet chwali się bez ogródek, że za bilet nie płaci, bo zapisał się do związku niewidomych. I choć ma sokoli wzrost to udaje niewidomego. Cholery można dostać jak się to słyszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To krok w dobrą stronę!
Czekam, kiedy ukażą się w końcu normy miejsc postojowych ze znaczkiem. Ostatnio jeździłem pół godziny po Katowicach, w końcu musiałem zaparkować daleko od celu... Podobnie w Centrum Rudy Śląskiej - jest ich o wiele za mało, co czasem boleśnie odczuwam - jako niepełnosprawny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.