Facebook Google+ Twitter

"Nowe Media" pod redakcją Eryka Mistewicza konkurencją dla "Press"?

9 lipca ukazała się nowa pozycja prasowa pod redakcją Eryka Mistewicza, specjalisty z zakresu marketingu i nowych mediów. Kwartalnik "Nowe Media" jest już w sprzedaży.

Tydzień przed ukazaniem się pierwszego numeru pisma "Nowe Media" Eryk Mistewicz na swoim Twitterze dodał informację, że niedługo pojawi się nowe czasopismo papierowe. Pod jego redakcją powstawał egzemplarz kwartalnika poświęconego komunikacji społecznej, zmianom na rynku pracy, technikom marketingu i Public Relations, procesom selekcji informacji, psychologii poznawczej i wspomagania edukacji.

 / Fot. materiały prasoweEryk Mistewicz jest specjalistą w dziedzinie PR, komunikacji społecznej, zarządzania kryzysowego i nie tylko. Uważa, że obecnie korzystanie z Twittera w mediach jest jak kiedyś klej do sklejania gazety.

Właśnie na jego prywatnym Twitterze regularnie pojawiały się raporty z kolejnych etapów powstawania czasopisma. Po zgłoszeniu inicjatywy powstania kwartalnika o tematyce dotyczącej nowych mediów, będącego konkurencją dla "Press" nawiązała się dyskusja między śledzącymi Twittera Mistewicza. Kłótnia została zażegnana po oficjalnym obwieszczeniu, że tytuł będzie brzmiał "Nowe Media" odgłos czytelników był pozytywny.

Wiele młodych osób śledziło postępy powstawania nowego pisma. Ostateczny tytuł "Nowe Media" został zaakceptowany przez potencjalnych czytelników. Nowością na rynku jest, że kwartalnik ten będzie można zakupić zarówno w formie papierowej za 26 zł oraz na ebook za 19 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.