Facebook Google+ Twitter

Nowe media w natarciu – konferencja naukowa

Dzięki internetowi przekaz medialny wkracza w nową erę. Jesteś uczestnikiem lub obserwatorem tych przeobrażeń? Konferencja „Nowe media – stan obecny i możliwości rozwoju” jest miejscem, gdzie możesz zaprezentować swoje spostrzeżenia.

Czy internet wyeliminuje prasę papierową? Czy tradycyjnie dziennikarstwo zostanie zastąpione dziennikarstwem obywatelskim? W jaki sposób Web 2.0 podnosi aktywność internautów? Czy decydujące walki o wyborców rozgrywać się będą w internecie? Jeśli literatura to tylko multimedialna? Czy Polacy potrzebują gazet, radia i telewizora? Czy YouTube jest najnowszym etapem kinematografii? Jaki będzie kolejny krok milowy globalnych mediów? Czym właściwie są nowe media? Nad tymi kwestiami zastanawiać się będą studenci i pracownicy naukowi uczelni z całej Polski.

Sekcja Medioznawcza Koła Naukowego Studentów Politologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do uczestnictwa w sympozjum osoby, które prowadzą blog, interesują się dziennikarstwem internetowym, pracują w portalu, swoje opinie wyrażają na forach albo po prostu obserwują zmiany zachodzące w społeczeństwie informacyjnym oraz przekazie medialnym. – Jeśli chcielibyście wspólnie z innymi studentami i kadrą naukową porozmawiać o tym, co w polskim internecie piszczy, to serdecznie was zapraszamy! – mówi Piotr Ziarek, jeden z organizatorów przedsięwzięcia. – Liczymy na rozgrzane głowy, dużo entuzjazmu i interesujące głosy w dyskusji!    

Konferencja „Nowe media – stan obecny i możliwości rozwoju” odbędzie się w Toruniu, w dniach 5 - 6 czerwca 2007 roku. Będzie podzielona na 4 panele tematyczne: "Marketing polityczny a nowe media", "Nowe media a media tradycyjne", "Przekaz video w internecie" oraz "Zmierzch prasy tradycyjnej?" Zgłoszenia przyjmowane są do końca marca. Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł.

Szczegóły: www.nowemedia.umk.pl .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.