Facebook Google+ Twitter

Nowe miejsce w sieci: Wiezowiec.net

Dwóch studentów z Gdyni (Patryk Strzelecki i Marek Jereczek) mając dość skomercjalizowanych portali, kończą pracę nad nowym miejscem w sieci…Tym miejscem jest Wiezowiec.net.

Wieżowiec.net to prywatny i wirtualny apartament internauty. Po założeniu profilu na stronie otrzymujemy miejsce, co do którego mamy pełną swobodę modyfikacji. Tak jak w realnym świecie, tak i w wirtualnym wieżowcu dookoła nas mieszkają inni ludzie. Sąsiedzi, z którymi możemy żyć w zgodzie lub nie. Osoby, z którymi nawiążemy kontakt albo które będziemy codziennie, obojętnie mijać w wirtualnej przestrzeni. W każdej chwili możemy też dowiedzieć się czegoś więcej o naszych sąsiadach i innych mieszkańcach wieżowca. Wystarczy zajrzeć w ich profil. Podsłuchiwanie pod drzwiami nie będzie konieczne...

Spośród wielu dostępnych usług nie sposób nie wspomnieć o możliwości prowadzenia terminarza. Autorzy serwisu oddają do dyspozycji edytowalny kalendarz, szczegółową listę zadań z opcją grupowania, wirtualny notatnik oraz rozbudowaną książkę adresową.

www.wiezowiec.netTo jednak nie wszystko. Wiezowiec.net daje możliwość wgrywania własnych zdjęć i tworzenia galerii. Każda fotografia może być udostępniona w  prywatnej przestrzeni, oceniona i skomentowana. Serwis umożliwia także prowadzenia bloga – prywatnego dziennika. Wprowadzone notki widoczne są w czasie rzeczywistym.

Jedną z ciekawszych opcji udostępnionych przez autorów serwisu jest możliwość przechowywania plików. Nie musimy już nosić ze sobą w każde miejsce płyt kompaktowych czy pendrive’a . Po założeniu konta przyznany zostaje prywatny folder, do którego można wgrywać dowolne dokumenty, muzykę, filmy lub programy. Wymiana plików ze znajomymi, rodziną i całym światem jest dziecinnie prosta.

Za 2 tygodnie ruszają testy nowego portalu, a po nich długo oczekiwana premiera.

Czy Wiezowiec.net sprosta oczekiwaniu internautów? Czy odnajdzie się w świecie wielkich, bogatych portali? O tym dowiemy się już wkrótce….

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

nie tylko nie ruszylo, ale nawet:

"Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'wiezow_iec'@'enigma.szybki-serwer.pl' (using password: YES) in /home/raptyk/domains/wiezowiec.net/public_html/top.inc on line 3
Access denied for user 'wiezow_iec'@'enigma.szybki-serwer.pl' (using password: YES)"

Chętnie bym coś zobaczył, a tu 'klops'. Może jak już się promuje jakiś serwis warto zrobić na nim choćby jakieś 'w budowie, niedługo ruszamy...', czy coś - zamiast tych błędów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

taaa szkoda tylko ze do dnia dzis niec jeszcze nie ruszylo ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za ten artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie wiedzieć,że coś takie powstaje.Gratuluję szybkiej reakcji za wiadomość +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie intryguje linijka "mają dość skomercjalizowanych portali" - to z czego chcą utrzymać serwery? Obsługę? Nie da się prowadzić takiego portalu bez reklam, albo opłat więc to puste hasło...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dwóch studentów z Gdyni ;) Nareszcie Andrzeju piszesz o wiadomościach lokalnych. Jestem ciekaw czym będzie nowy portal? Pozdrawiam młodych aktywnych mieszkańców Gdyni

Komentarz został ukrytyrozwiń

+...Gratuluję, kolejny raz, autorowi szybkości wychwycenia tematu. Piszesz o projekcie, o którym nie ma żadnej informacji w internecie.Dzięki Tobie link są "wylęgarnią"nowinek.
A tak BTW...jak myślicie czy Wieżowiec ma szansę odnieść sukces? Uważam, że start może być ciężki ale jeśli administratorzy się postarają projekt zdobędzie popularność, Przecież wielu młodych internautów oczekuje czegoś bardziej "wypasionego" od epulsa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wprost nie mogę się doczekać premiery "Wieżowiec.net"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.