Facebook Google+ Twitter

Nowe, nieznane ofiary smoleńskiej katastrofy

Dwa i pół roku od tragedii w Smoleńsku, wciąż pojawiają się nowe szokujące informacje.

Kowalik na modrzewiu / Fot. Artur HampelTrwające niemal 31 miesięcy zamieszanie wokół rozbitego samolotu przed smoleńskim lotniskiem, jest ewenementem w skali światowej. Nie znam żadnego narodu, żadnej nacji na świecie, która sama z tak niezwykłą determinacją pragnie się ośmieszyć na międzynarodowej scenie zarówno społecznej jak politycznej.

Gdzie kolejne ofiary?

Jestem przekonany, że przez kilkadziesiąt miesięcy politycznych przepychanek, cynicznemu wykorzystywaniu przez niektórych śmierci swoich bliskich do „ugrania” czegokolwiek, nieudolności zarówno partii rządzącej jak i opozycji wobec stanowiska Rosji odnośnie wraku (pamiętajmy, że opozycja nie jest pozbawiona instrumentów, mogących wpłynąć na stanowisko rządów innych krajów), więc te i inne okoliczności skłaniają mnie do przypuszczeń, iż mieliśmy do czynienia z wieloma wylewami krwi do mózgu, zawałami serca, być może samobójstwami, nadmiernemu spożywaniu alkoholu, które mogło się zakończyć tragicznym wypadkiem, lub alkoholizmem, zapadaniu na choroby psychiczne itp.

Dlatego też uważam, że prace na badaniem okoliczności wypadku w takich i podobnych sytuacjach powinny być utajnione. Po co społeczeństwo atakować kolejnymi sensacjami, które może nimi są, a może wcale nie? Ja mam dosyć tych medialnych, afero-podobnych, ksenofobiczno-twórczych i skrajnie debilnych przekazów, chętnie pozwał bym kogoś do sądu za uszczerbek na zdrowiu.

Należałoby się jeszcze zastanowić, kto jest odpowiedzialny za śmierć kolejnych ofiar smoleńskiej katastrofy. Ofiar nieznanych z imienia i nazwiska. Ofiar, które nie wytrzymały napięcia budowanego przez polityków i media. A może jednak ktoś zna osoby, które zmarły wskutek opisanych powyżej przyczyn?

Zaapelowałbym do niektórych polityków. Może nawet napisałbym list otwarty do tego czy owego, tylko po co.

Odnoszę wrażenie, że mamy do czynienia z bandą rozkapryszonych, nieodpowiedzialnych za nic dzieciaków, które przy kibicowaniu niektórych mediów bawią się w najlepsze. Patrzą na sondaże, jak na przeciąganie liny i robią sobie jaja ze zwyczajnych mieszkańców tego, jakże bardzo smutnego politycznie kraju.

Jest mi coraz bardziej przykro, że część polityków i mediów, tak bardzo i bezwstydnie obnażają swoją głupotę, iż społeczeństwa innych krajów mogą przypisać ją całemu naszemu narodowi.

Tekst napisany ku pamięci nieznanych ofiar politycznych przepychanek wokół katastrofy smoleńskiej, których to politycy biorący udział w sondażowej
„zabawie” mają w przysłowiowej dupie.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Smutna prawda, bardzo smutna...

Dlaczego? Ponieważ społeczeństwo daje się w tak prymitywny sposób skłócać i manipulować. Ludzie skaczą sobie do gardeł tylko z powodu "wiary" bądź "niewiary" w podawane niekompletne i niezweryfikowane dane. Tymczasem przeciętny czytelnik ma prawie zerową możliwość weryfikacji podawanej informacji przez swoje ulubione media, a cyniczni politycy rozgrywają swoje sprawy jak w teatrze, nazywając otwarcie i bez ogródek całe rzeczywiste otoczenie - sceną polityczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomita refleksja - daję 5* za logikę i przytomne spojrzenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, ciekawe...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.