Facebook Google+ Twitter

Nowe oblicze Lotto

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-13 10:36

W Totalizatorze Sportowym szykuje się wiele nowości. Zmianie nie ulegnie jedynie formuła programu. Możliwe, że od przyszłego roku zmieni się stacja transmitująca przebieg losowania - informuje "Dziennik".

 / Fot. LottoZmiany w "Studio Lotto" zawdzięczać będziemy holenderskiej firmie Endemol - producentowi takich programów jak "Big Brother" czy "Fabryka Gwiazd". To właśnie ta firma jest posiadaczem brytyjskiego National Lottery, na którym wzorowane ma być Lotto.

"Dziennik" podaje, że prawdopodobnie losowania będą transmitowane na żywo trzy razy w tygodniu - we wtorki, w czwartki i soboty. Dodatkowo co miesiąc ze "Studia Lotto" nadawany będzie telewizyjny show stylizowany na ten nadawany na Wyspach Brytyjskich.

We wrześniu ubiegłego roku Totalizator wypowiedział umowę na emisję "Studia Lotto" [emitowanego w Polsacie] chociaż nie znalazł następcy. W pierwszym przetargu warunków Totolotka nie przyjęła żadna stacja. Nieoficjalna cena za codzienną transmisję "Studia Lotto" podczas dużej oglądalności ma wynosić około 30-40 mln zł rocznie.

Gazeta przytacza słowa p.o. prezeza TVP, Piotra Frafała: "Za te pieniądze więcej zarobilibyśmy na zwykłych reklamach". Polsat zadeklarował chęć dalszej współpracy w oparciu o obecną umowę, natomiast TVN wyraził zainteresowanie współdziałaniem w przyszłości - donosi "Dziennik".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.