Facebook Google+ Twitter

Nowe oblicze salonów Volkswagena

Volkswagen wdraża nową, modularną koncepcję budowy salonów samochodowych, wyróżniających się nowoczesnym designem. Pierwszy taki salon w Polsce został dziś otwarty w Siedlcach. Jest to pierwszy salon Volkswagena w tym mieście.

 / Fot. VolkswagenVolkswagen realizuje plan, nie tylko dotyczący zaawansowania technicznego samochodów, ale również uwzględnia architekturę salonów. Carsed, pierwszy salon w Polsce zbudowany zgodnie z modularną koncepcją został dziś otwarty w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 181a. Na powierzchni wystawowej obiektu, która wynosi ponad 500 m kw., prezentowanych jest 18 samochodów. Całkowita powierzchnia budynku to 3000 m kw.

Modularna koncepcja budowy salonu to coś zdecydowanie więcej niż klasyczny projekt architektoniczny. Biorąc pod uwagę szeroki zakres potrzeb, oferuje wiele kombinacji indywidualnych elementów, pozwala na aranżację salonu niezależnie od kontynentu, kraju czy wielkości gruntu. Pozwala na dowolne rozmieszczenie wybranych paneli wewnątrz, w zależności od potrzeb dilera zapewnia dużą elastyczność i możliwość nowej aranżacji salonu w przypadku zmiany sytuacji rynkowej lub dużych akcji marketingowych.

 / Fot. VolkswagenNowe salony wyróżniają się białą ramą budynku, okalającą szklaną fasadę. Ich forma jest przejrzysta i prosta. Całość zapewnia identyfikację nawet z dużej odległości i w łatwy sposób odróżnia salon Volkswagena od konkurencji. Wnętrze dzięki modularnej budowie, zapewnia więcej miejsca na ekspozycję samochodów, ponadto powierzchnia wystawowa, punkty przyjęcia do serwisu oraz sprzedaży oryginalnych części
i akcesoriów są ze sobą lepiej powiązane. Nowoczesny design i eleganckie elementy wyposażenia tworzą wnętrze zachęcające klientów do dokładnego zapoznania się z ofertą dilera.

Źródło: Volkswagen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.