Facebook Google+ Twitter

Nowe oferty i promocje internetu DSL

Internet na łączach telefonicznych należy do jednej z najbardziej popularnych w Polsce form stałego dostępu do internetu. Portal konsumencki Verivox.pl dokonał przeglądu listopadowych nowości na rynku internetu DSL.

GTS ENERGIS


Z końcem października operator usługi Multimo przedłużył wszystkie dotychczasowe promocje do końca roku (31 grudnia 2008 r.). Jednocześnie od 1 listopada obowiązuje nowy cennik ogólny usługi Multimo.

NETIA


Od 4 listopada Netia oferuje internet w nowej promocji „Szybki Internet III”. Do wyboru jest pięć opcji prędkości (w pakiecie z telefonem lub bez), przy czym najniższe – 256 kbit/s oraz 512 kbit/s – oferowane są wyłącznie przy umowach na 36 miesięcy, natomiast pozostałe opcje prędkości – tylko przy umowach na dwa lata lub 18 miesięcy.

W ramach promocji operator udziela upustu na opłatę aktywacyjną oraz zniżki na modem.

Jeżeli nie chcemy dłużej wiązać się z operatorem, możemy skorzystać z drugiej edycji promocji „Szybki Internet bez zobowiązań”. Warto jednak zwrócić uwagę na opłaty, które są wyższe nawet o 28 złotych miesięcznie (w stosunku do ofert na 18 miesięcy). Jeśli zależy nam na krótkim czasie umowy, najwięcej zyskamy, wybierając internet 1 Mbit/s z telefonem – tu różnica między ofertą na czas nieokreślony a umową na półtora roku wynosi 8 zł i 3 grosze (ceny brutto).

Szczegółowe zestawienie średnich kosztów miesięcznych dla najpopularniejszych opcji dostępu do internetu prezentuje poniższa tabela (kalkulacje uwzględniają koszt modemu USB oraz aktywacji usługi; kwoty brutto).


Zainteresowani internetem o prędkości 1 Mbit/s (zarówno z telefonem jak i bez telefonu) mogą rozważyć skorzystanie z promocji Netii dla zamawiających przez www. W ramach oferty "Szybki Internet III przez www" za dwa pierwsze miesiące zapłacimy 1 zł brutto. Promocja dotyczy wyłącznie umów na dwa lata.

Promocje potrwają do 31 stycznia 2009 r.

TELEKOMUNIKACJA POLSKA


Od listopada w ofercie Telekomunikacji Polskiej dostępny jest nowy modem ADSL – babybox tp. Choć urządzenie swoim wyglądem (a nawet nazwą) przypomina liveboxa, od tego ostatniego istotnie różni się funkcjonalnością. Babybox m. in. nie posiada funkcji routera WiFi, nie współpracuje także z dekoderami usługi videostrada tp.

Nowy modem w ofercie tp dedykowany jest przede wszystkim obecnym oraz przyszłym użytkownikom usługi neofon tp (telefonii VoIP), umożliwia on bowiem odbieranie zarówno rozmów internetowych, jak i tych z sieci TP ze zwykłego aparatu telefonicznego. Dzięki funkcji „Life Line” możliwe jest wykonywanie połączeń w ramach sieci TP także w wypadku braku zasilania. Do modemu można podłączyć maksymalnie dwa aparaty telefoniczne.

Promocyjny abonament miesięczny za dzierżawę modemu babybox tp przy umowie na czas określony wynosi 2 zł brutto.

O dwa tygodnie przedłużona została promocja na neostradę tp z drukarką hp DeskJet F2280. Warunkiem otrzymania drukarki jest zamówienie bądź przedłużenie umowy na neostradę tp na dwa lub trzy lata oraz wypełnienie formularza dostępnego na stronie tp. Urządzenie otrzymamy przesyłką kurierską w ciągu 30 dni roboczych.

Promocja „neostrada tp z drukarką” nie łączy się z ofertą „Zamów neostradę przez www”, ofertą ”Multipakiet tp” oraz usługą „neostrada tp + usługa tv”. Ważność promocji upływa 15 listopada.

Jeżeli zdecydujemy się na zamówienie internetu w TP lub przedłużenie umowy przez internet, zamiast drukarki możemy wybrać głośniki komputerowe 2.1 Logitech S-220. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.