Facebook Google+ Twitter

Nowe orędzie prezydenta. Będzie hit czy kit?

Koniec wpadek przy wystąpieniach publicznych? Prezydent Lech Kaczyński podobnie jak premier Donald Tusk skorzystał z pomocy prywatnej firmy przy tworzeniu najnowszego orędzia.

 / Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RP http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Lech_Kaczy%C5%84ski_2005-12-23.jpg&filetimestamp=20090210014342Całość produkcji kosztowała Kancelarię Prezydenta 10 tysięcy złotych. Jak dotąd orędzia były nagrywane w gabinecie prezydenta tylko przez telewizję publiczną.

Nie brakowało różnych wpadek, które były później komentowane w mediach. Najsłynniejszą z nich było orędzie prezydenta wygłoszone w minionym roku, odnośnie Traktatu Lizbońskiego. Prezydent umieścił w nim między innymi: ślub gejów z Kanady i odwróconą flagę Polski.

Nowe wystąpienie głowy państwa będzie krótkie, treściwe i dynamiczne. Ma trwać około 5-6 minut. Będzie zaprezentowane w formacie 16/9. Zabraknie jednak podkładu muzycznego. Jego treść została przygotowana przez prezydenta, oraz przez jego współpracowników.

Orędzie zostanie wyemitowane 30 kwietnia o godz. 20 w TVP.

Źródło: TVN24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.