Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

836 miejsce

Nowe przedsięwzięcie biznesowe - Melaleuca

Firma Melaleuca działa w Polsce od dwóch lat. Powiedz "nie" drażniącym substancjom chemicznym. Bez wybielacza chlorowego. Produkty powstają ze środków naturalnych przez co są przyjazne dla środowiska.

Nie niszczą skóry dłoni są polecane nawet dla skóry wrażliwej. Wszyscy ludzie chcą żyć dłużej, dbając o aktywny zdrowy styl życia przekonują się, że produkty Melaleuca mogą im w tym pomóc. Ogromnym wzrostem popularności produktów firmy jest to, że produkty są o wiele lepszej jakości niż produkty dostępne w zwykłych sklepach. Melaleuca szybko staje się liderem w dziedzinie wysokiej jakości produktów wellness znanym na całym świecie.
"Przyczyna, dla której tysiące rodzin przedkładają produkty Melaleuca nad produkty dostępne w zwykłych sklepach, jest całkiem prosta: wielu producentów ugina się pod gigantyczną presją rynku na obniżanie cen, co negatywnie odbija się na jakości ich produktów. Producenci są z jednej strony zmuszani do obniżania cen, a z drugiej do utrzymywania marży zapewniającej zysk. Jedynym rozwiązaniem dla takich firm jest obniżenie kosztów poprzez używanie tańszych składników lub rozcieńczanie produktów wypełniaczami np. wodą. Produkty Melaleuca od zawsze były bardziej skoncentrowane, niż wyznacza to nowy "standard" narzucony przez sieć Wel-Mart. Produkowany przez nas detergent MelaPower, był od ponad 20 lat skoncentrowany trzykrotnie, obecnie zaś jest sześciokrotnie skoncentrowany"- czytamy w katalogu firmy.
Popyt na produkty odznaczające się wysoką jakością zapewnia zyski oraz popularność wśród klientów. Jest jeszcze jeden ważny powód, by kupować produkty Melaleuca. Kupując nasze produkty nie oddajesz pieniędzy właścicielom wielkich firm. Kupujesz je od członków rodziny lub przyjaciół, którzy wprowadzili cię w świat naszych produktów. Zamiast kupować więc od wielkich korporacji kupujesz od zwykłych ludzi. W większości przypadków jest to ktoś kogo znasz osobiście. Niemal wszystkie z naszych 150 produktów odznaczają się wyższą skutecznością, jakością oraz poziomem bezpieczeństwa w porównaniu do ofert konkurencji. To setki argumentów za tym, by wybierać nasze produkty, zamiast produktów oferowanych w zwykłych sklepach. "Obniżanie kosztów przez rozcieńczanie produktów wodą lub innymi wypełniaczami nie wyczerpuje listy praktyk nadużywających zaufania klientów, stosowanych przez ogólnokrajowe marki".
Melaleuca czynnie angażuje się w dostarczanie najlepszych produktów wellness. "Jesteśmy tak pewni, że nasze produkty będą miały zauważalny wpływ na Twoje dobre samopoczucie, że jeśli którykolwiek z nich nie spełni Twoich najwyższych oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 60 dni, otrzymując zwrot pełnej kwoty za zakupy albo inny towar na wymianę." Miesiąc po miesiącu — zarabianie Lojalnościowych Złotówek sprawia przyjemność! Na przykład, jako Klient Uprzywilejowany, przy zamówieniu złożonym do 25 dnia miesiąca, zarobisz co najmniej 32 zł. (35 pkt. x 20% x 4)
Jednakże, jeśli Twoje zamówienie zawiera 41pkt. i powyżej, opłaci Ci się to jeszcze bardziej, ponieważ otrzymasz dodatkowo 36 zł jako prezent za wysyłkę i opłaty manipulacyjne. Zamawiając więcej, więcej oszczędzasz i więcej zyskujesz! To świetny sposób, aby wypróbować nowe produkty za darmo! To właśnie czyni Melaleuca wyjątkową.
Przedsięwzięcie biznesowe - tworzenie klubu zakupowego z produktami ekologicznymi to nowy pomysł na karierę zawodową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.