Facebook Google+ Twitter

Nowe stawki oprocentowania lokat w Inbank

Od 23 sierpnia w Inbank Polska obowiązywać będą nowe stawki lokat. Bank podwyższa oprocentowanie dla wszystkich oferowanych okresów lokat. Na tej na 36 miesięcy będzie to aż 3,15% w skali roku

Od 23 sierpnia w Inbank Polska obowiązywać będą nowe stawki lokat. Bank podwyższa oprocentowanie dla wszystkich oferowanych okresów lokat. Na tej na 36 miesięcy będzie to aż 3,15% w skali roku.

Inbank podniósł oprocentowanie wszystkich lokat. Dla krótszych terminów wynosi ono 2,65% dla 6 m-cy i 2,85% dla 12 m-cy. Oprocentowanie lokaty 24-miesięcznej wzrosło do 3,00%, natomiast najdłuższa lokata na 36 miesięcy oprocentowana będzie na aż 3,15%.

Stawki obowiązywać będą dla wszystkich nowo założonych lokat. Oprocentowanie na dotychczasowym portfelu nie ulega zmianie. Zmianie nie uległy pozostałe warunki terminowych lokat oszczędnościowych w Inbank. Depozyty mogą być zakładane w kwotach minimum 5 tys. zł, a maksimum 50 tys. zł. Maksymalny limit wszystkich lokat na jednego klienta pozostaje na poziomie aż 200 tys. zł.

Lokaty, wraz z kredytami gotówkowymi i kredytem samochodowym, tworzą ofertę Inbank. Wszystkie produkty klient zakłada w 100% przez Internet. Online podpisuje umowę, a na koniec zasila depozyt przelewem.

Osobom chcącym założyć lokatę terminową nie są stawiane żadne dodatkowe wymagania. Nie muszą korzystać z powiązanych produktów bankowych, a każdy Klient, zarówno nowy, jak i mający już swoją historię w Inbank, otrzymuje te same warunki.

Wprowadzane zmiany mają uczynić naszą ofertę lokat jeszcze korzystniejszą. Proponujemy bardzo konkurencyjne stawki i jak zawsze stawiamy na wygodę i komfort, tworząc ofertę dopasowaną do potrzeb klientów
- mówi Piotr Czajka, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Procesów Biznesowych Inbank Polska.

Niezmienna pozostaje gwarancja depozytów – zabezpiecza je Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii Tagatisfond do wysokości 100 tys. euro, przypadającej na jednego klienta.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: lokata Inbank


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.