Facebook Google+ Twitter

Nowe usługi w supermarketach

Jeśli chodzi o dobry wygląd, każdy drobiazg się liczy. Chce o tym przekonać swoich klientów brytyjska gałąź jednej ze znanych sieci supermarketów.

Jeśli chodzi o dobry wygląd, liczy się każdy drobiazg - usiłuje przekonać swoich klientów brytyjska gałąź jednej ze znanych sieci supermarketów. Nie do końca zadowolona z wyników sprzedaży artykułów spożywczych, telefonów komórkowych, benzyny czy też usług bankowych (żeby wymienić tylko część segmentów oferty), druga pod względem wielkości dochodów sieć na świecie wydaje się brać na cel biznes związany z prowadzeniem salonów piękności.

Jak podaje brytyjska prasa, Tesco założyło na próbę salony piękności w swoich marketach w okolicach Londynu i Manchesteru. Wśród wielu oferowanych przez te salony zabiegów znalazły się manicure, korekcja brwi, depilacja woskiem, farbowanie włosów oraz usługi fryzjerskie. Wizyty w salonach nie wymagają wcześniejszego umawiania się. Wystarczy, że robiąc cotygodniowe zakupy w markecie poczujesz chęć zrobienia się na bóstwo. Wchodzisz wtedy do salonu, opadasz z ulgą na wygodny fotel i oddajesz się odstresowującym zabiegom.

Odpowiedzialny za nowy biznes przedstawiciel sieci, który wziął pod uwagę popularność zabiegów upiększających, jest przekonany o celowości podjętej inicjatywy oraz jej nieuniknionym sukcesie komercyjnym.

Wydaje się, że argumentem potwierdzającym to przekonanie mogą być zaproponowane ceny usług w salonach piękności. Zapłacenie 12 funtów za strzyżenie, 15 funtów za mycie ze strzyżeniem czy też wykonanie depilacji nóg w cenie od 10 do 15 funtów jest wydatkiem przystępnym i oczywiście niższym niż w specjalistycznych salonach poza siecią.
Jeżeli za przystępnymi cenami pójdzie kompetencja pracowników i dobre wyposażenie salonów, to nowa inicjatywa popularnej sieci marketów zostanie przychylnie odebrana przez klientów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czas pokaże jak ten biznes się kręci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.