Facebook Google+ Twitter

Nowe Video - Paulina Żuchowska - Art

Kontrowersyjne (?) Art wideo od wczoraj dostępne na YouTube Oceńcie sami

Miłość do sztuki, farby, pędzli, przede wszystkim do własnej kolorowej duszy - pokazała nam artystka Paulina Żuchowska. W jej nowym art wideo możemy obejrzeć sceny dość niecodzienne - jednak wzbudzające w widzu emocje - przecież o to właśnie chodzi.www.paulinazuchowska.pl / Fot. p.c

Jej obrazami i oryginalnością zachwycają się znawcy sztuki na całym świecie. Tym razem artystka postanowiła zrealizować własny kolejny pomysł na materiał wideo.

Jak mówi Paulina: "Reakcja jest najważniejsza. Po niej widzimy, co oglądający miał na myśli. Artysta przekazując kawałek swojego świata, pragnie się podzielić własnym spostrzeżeniem. Niekiedy zaczepka jest potrzebna - motywuje widownię do reakcji, do zobaczenia w sobie tego, czego często widzieć nie chcemy, a co w nas jest, było i będzie."

W nowym wideo Pauliny możemy posłuchać jej własnej muzyki. Jak twierdzi artystki: "Każde kolejne art video to coraz więcej dźwięków we mnie. To nowa możliwość dla wyrażenia własnej osoby. Chciałabym iść w tym kierunku. Dźwięki w duszy towarzyszyły mi od małego - nigdy wcześniej nie miałam potrzeby dzielić się z nimi ze światem. Były oczywiście występy przed babcią, wujkiem, mamą itp. Śpiewanie w szkole było dla ocen - wśród innych celujących to nie dawało satysfakcji. Raz tylko byłam na scenie przed prawdziwą widownią. Wtedy nie wiązałam z tym mojej przyszłości - to było jedno z tych "nierealnych" i "niemożliwych" do zrealizowania marzeń, których się nie wypowiada i nie nazywa po imieniu, bo wstyd. To był raczej taki moment wyrwania się od bardzo szarej wówczas rzeczywistości. Wspomnienie się we mnie wdarło i za każdym razem, kiedy je odkopuję robi mi się ciepło - to fajne uczucie. Kto wie, może jeszcze kiedyś będę na scenie z mikrofonem w rękach."

www.paulinazuchowska.pl
https://www.facebook.com/zuchowska.paulina

Przed Wami (jeszcze nieśpiewająca) Paulina Żuchowska w jej nowym Art Video

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.