Facebook Google+ Twitter

Nowe wątki w sprawie porwania Madeleine

Brytyjka zaginęła w 2007 roku. Madeleine McCann zniknęła z mieszkania na parterze ośrodka wypoczynkowego Max Warner w Portugalii. Jest wiele hipotez, jedną z nich ujawnia Marcelino Italiano.

zdjęcie pochodzi z serwisu www.wikimedia.org / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0a/Madeleine_close2.jpg36-letni detektyw amator twierdzi, że Madeleine została porwana przez siatkę pedofilów i wywieziono ją do Stanów Zjednoczonych. Miało do tego dojść w portugalskim regionie Algavre, gdzie przebywała rodzina McCann. Detektyw przekazał policji w Huelva dokumenty dotyczące sprawy. Znajdowały się tam również dwa nazwiska portugalskich polityków, którzy mogą być zamieszani w tą sprawę.

"Wiem, że ci ludzie byli zamieszani i powiedziano mi, że Madeleine może być teraz w Ameryce" - powiedział urodzony w Angoli Italiano. "Oni są bezwzględni. Byłem dwukrotnie atakowany, gdy próbowałem prowadzić śledztwo i straciłem przedni ząb w jednym ataku" - dodał.

Zaangażowanie detektywa amatora pochwalił rzecznik rzecznik rodziny zaginionej trzylatki.
"Podobnie jak z każdą informacją dotyczącą Madeleine, ten człowiek zrobił absolutnie słuszną rzecz idąc do hiszpańskiej policji" - skomentował.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.