Facebook Google+ Twitter

Nowe władze Platformy na Wiejskiej

Na dzisiejszym wieczornym posiedzeniu Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej posłowie i senatorowie tej partii wybrali nowych wiceprzewodniczących. Od teraz będzie ich aż ośmiu.

Parlamentarzyści Klubu Parlamentarnego PO w czasie obrad 21.10.2009 / Fot. Grzegorz FrankiKilka minut po godz. 20 w sali kolumnowej na Wiejskiej rozpoczęło się posiedzenie Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Towarzyszyło mu duże zainteresowanie dziennikarzy i fotoreporterów przebywających w Sejmie. Obecny był premier Donald Tusk, od wystąpienia którego rozpoczęły się obrady. Po raz pierwszy spotkanie klubu prowadził wybrany na przewodniczącego 10 dni temu Grzegorz Schetyna.

Już za zamkniętymi drzwiami, posłowie i senatorowie wybrali w tajnym głosowaniu nowych wiceprzewodniczących. Nie ma wśród nich Jarosława Gowina, który zrezygnował z kandydowania.

Od dziś w zarządzie klubu PO jest aż ośmiu wiceprzewodniczących. Oto ich nazwiska: Grzegorz Dolniak, Waldy Dzikowski, Rafał Grupiński, Sławomir Nowak, Janusz Palikot, Ireneusz Raś, Sławomir Rybicki i Mirosław Sekuła. W fotelu wiceprzewodniczącego klubu nie zasiądzie żadna z 48 posłanek Platformy Obywatelskiej. W skład prezydium weszli również: Sebastian Karpiniuk jako sekretarz i Iwona Śledzińska-Katarasińska jako skarbnik oraz szesnastu dotychczasowych przedstawicieli z każdego regionu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W normalnym cywilizowanym kraju Schetyna byłby odsunięty całkowicie od władzy, no ale to w cywilizowanym świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kobiety jako takie są w porządku, ale .......... Która mądra kobieta by to wytrzymała .............

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słabe te kobiety w PO, bez charakteru i charyzmy...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.