Facebook Google+ Twitter

Nowe wozy dla kutnowskiej straży pożarnej

W piątek odbyło się uroczyste poświęcenie nowych dwóch wozów strażackich, jednego osobowego i jednego terenowego. Na uroczystości, mimo wciąż padającego śniegu, nie zabrakło władz miejskich i powiatowych. Auta poświęcił kapelan strażaków diecezji łowickiej, ksiądz Jerzy Modelewski. Komendant straży pożarnej, Marek Myszkowski stwierdził, że wozy ułatwią pracę strażakom.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kutnowska straż pożarna zakupiła samochód terenowy marki Scania i samochód osobowy Skodę. Straż dostała także dofinansowanie do tych aut. Fot. Piotr Panfil
Kutnowska straż pożarna zakupiła samochód terenowy marki Scania i samochód osobowy Skodę. Straż dostała także dofinansowanie do tych aut. Fot. Piotr Panfil

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć władz. Poświęcił się jedynie kapłan dla poświecenia:). Ładne zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

grunt, że szaman poświęcił ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak - teraz mamy inne trendy - kiedyś był sekretarz teraz kaznodzieja , ale trzeba powiedzieć że od 1989 roku zmieniło się w zawodowej straży pożarnej wszystko już w 2002 roku jak pamiętam było bardzo dobrze teraz jest pod tym wzgledem jeszcze lepiej - i to jest autentyczny sukces , brawa dla strażaków i spokojnej służby.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.01.2010 22:51

Osobowa skoda będzie pewnie służyć do wożenia dupy komendanta:)) A wóz bojowy będzie gasił pożary wodą święconą?:) Wojakom w Iraku i Afganistanie należy pokropić amunicję:) Wtedy zastrzelony talib pójdzie do chrześcijańskiego nieba:)))
A same zdjęcia ciekawe. Zwłaszcza flaga narodowa na wysięgniku:))) 5!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.