Facebook Google+ Twitter

Nowe wyzwanie Mariusza Pudzianowskiego

W sobotę, 30 stycznia 2010 roku we Wrocławiu, Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Pawłem Rańdą... na wioślarskim ergometrze.

Dzień Dziecka w Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 67 w Łodzi. Wizyta Mariusza Pudzianowskiego / Fot. Mariusz ReczulskiMariusz Pudzianowskiego rywalizować będzie z Pawłem Rańdą na ergometrze na dystansie 500 m podczas mistrzostw Polski w wioślarstwie halowym Ergowiosła 2010.

Paweł Rańda podchodzi do rywalizacji z Pudzianowskim z szacunkiem, ale jak twierdzi "tak silny człowiek jak on, nie ma żadnych szans na dystansie 2000 m, a chyba i na 1000 m, w konfrontacji z wyczynowym wioślarzem".

Paweł Rańda w mistrzostwach Polski w wioślarstwie halowym Ergowiosła startował dziesięciokrotnie, i tylko w pierwszych nie zdobył medalu. Dystans 500 metrów na ergometrze pokonuje w 1 minutę i 20 sekund.

Paweł Rańda / Fot. www.wikipedia.plMariusz Pudzianowski / Fot. www.wikipedia.plPaweł Rańda - ur. 20 marca 1979 roku we Wrocławiu. Wioślarz, wicemistrz olimpijski z Pekinu, dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata 2005 i 2009.

Mariusz Pudzianowski - ur. 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej. Strongman (wielokrotny mistrz świata), rugbista, początkujący zawodnik MMA.

źródło:
1. pudzian.pl
2. tvn24.pl
3. sport.onet.pl
4. sport.wp.pl
5. sport.interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Brzmi ciekawie, nie mam zajęć w weekend to biorę temat. Jako że nie potrafię pisać chętnie wezmę do współpracy kogoś piszącego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nieźle, Pudzian tańczy, śpiewa, wiosłuje :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobaczymy;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm wszędzie teraz Pudziana można zobaczyć. Obawiam się, że został on już taką medialną strong-maskotką :/
Na ergometrze nie ma raczej szans, gdyż wioślarstwo nawet to na sucho wymaga techniki. Obstawiam, że Mariusz wyrwie rączkę i uszkodzi ergometr :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A za dwa lata Pudzian będzie w pomocy lub ataku polskiej reprezentacji na Euro 2012!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To będzie ciekawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.