Facebook Google+ Twitter

Nowe Zamienie – Zakończenie budowy pierwszego etapu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-17 13:51

Nowe Zamienie to innowacyjne osiedle, położone 850 metrów od granicy Ursynowa. Obecnie dobiega końca realizacja pierwszej fazy inwestycji. Do momentu rozpoczęcia prac przy trasie S7 klienci mogą liczyć na dodatkowy 10 proc. rabat.

Nowe Zamienie to innowacyjne osiedle, położone 850 metrów od granicy Ursynowa. Posiada ono dogodne połączenie z centrum biznesowym Mokotowa, a dzięki budowie trasy S7, która zgodnie z podpisanym Kontraktem Terytorialnym dla województwa mazowieckiego, rozpocznie się w 2015 r. do osiedla będzie można dojechać węzłem położonym zaledwie 600 metrów od inwestycji. Obecnie dobiega końca realizacja pierwszej z trzech faz I etapu inwestycji. Co ciekawe, w lokalizacji, z której można będzie w ciągu kilkunastu minut dojechać do Galerii Mokotów pozostały jeszcze wolne lokale w cenach niższych niż na warszawskim rynku mieszkaniowym, a dodatkowo do momentu rozpoczęcia prac przy trasie S7 klienci mogą liczyć na dodatkowy 10 proc. rabat.
Projekt realizowany jest i finansowany przez IX Fundusz Inwestycyjny Forum FIZ, Realizacją inwestycji zarządza ProDevelopment. W ramach pierwszego etapu budowy powstały trzy budynki, w których zaprojektowano 69 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. W całym pierwszym etapie powstanie 220 mieszkań o powierzchni od 21 do 73 metrów2. W ramach pierwszego etapu powstanie również plac miejski oraz 8 lokali usługowych z przeznaczeniem m in na restaurację, fitness i szkołę językową. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 5 485 zł. Właścicielem jednopokojowego mieszkania można stać się już od 135 649 zł, zaś ceny mieszkań czteropokojowych zaczynają się od 382 912 zł. Ceny mieszkań dostępnych w inwestycji są obecnie niższe o kilkanaście procent od ofert warszawskich, jednak to nie cena decyduje o atrakcyjności oferty, a koncepcja dzięki której osiedle będzie wyróżniało się niską zabudową typową dla wilii podmiejskich, dużą ilością zieleni oraz rozbudowaną ofertą obiektów użyteczności publicznej oraz komunikacja z Warszawą, jakiej nie ma żadna z obecnie prowadzonych inwestycji. Zadbano również, by całe osiedle miało sieć hot-spotów, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli zapewniony dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu. Klienci mogą również skorzystać z konsultacji architektonicznych oraz zlecić całościowe wykończenie mieszkania przy wykupieniu oferty „wykończenie pod klucz”. Dzieci z Zamienia mają możliwość uczenia się w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle - najnowocześniejszej szkole podstawowej i gimnazjum w Polsce.
Nowe Zamienie nie będzie kolejną podwarszawską sypialnią bez wyrazu. Twórcy projektu postawili sobie za cel stworzenie przestrzeni, w której mieszkańcy będą czuli się po prostu dobrze.
- Nowe Zamienie wyróżnia się otwartą, funkcjonalną i przyjazną przestrzenią, dzięki czemu jest idealnym miejscem do zamieszkania, wypoczynku i pracy. Dzięki współpracy z samorządem oraz zadbaniu o te kwestie na etapie projektu, infrastruktura taka jak sklepy, przedszkole, czy obiekty sportowe będą powstawały równolegle z kolejnymi etapami inwestycji, a nie jak to ma miejsce w wielu innych inwestycjach, znacznie później - mówi Aneta Węska Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu w inwestycji. – W efekcie mieszkańcy Nowego Zamienia będą mogli załatwić większość codziennych spraw na miejscu, dodatkowo zaś osiedle będzie doskonale skomunikowane z Warszawą, a w szczególności z Mokotowską Strefą Biznesu – dodaje Aneta Węska. Zakończenie budowy całego I etapu inwestycji planowane jest na jesień 2017 r.
Biuro Sprzedaży do momentu rozpoczęcia prac budowlanych przy trasie S7 przygotowało promocję w ramach której ceny mieszkań zostały obniżone o 10 proc. - Dzięki promocji chcemy pokazać naszym klientom, jak szybko spodziewamy się powstania nowego połączenia z centrum biznesowym Warszawy i jak atrakcyjny jest zakup w naszej inwestycji mieszkania – podsumowuje Aneta Węska z ProDevelopment.
Cała inwestycja zajmie 18 hektarów z dogodną siecią ulic wewnętrznych i miejsc parkingowych. Inwestor wydzielił działki drogowe gwarantując realizację całościowego układu urbanistycznego na które będzie się składało 5 km wewnętrznych dróg wraz z 3 placami miejskim. Na terenie osiedla docelowo oprócz trzypiętrowych budynków mieszkalnych znajdzie się przestrzeń biurowa, obiekty użyteczności publicznej (przedszkole, szkoła, studio fitness) oraz punkty usługowe i rekreacyjne. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do mieszkań pierwszej fazy budowy już na wiosnę 2015 r. Na jesieni planowane jest rozpoczęcie kolejnych etapów inwestycji.
(Nowe Zamienie)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.