Facebook Google+ Twitter

Nowe zasady nagrody tygodnia. Zobacz wyróżnienia redakcji

Dziś bez laureata redakcyjnej NT. Żadnemu z Autorów nie udało się zgromadzić 50 tys. czytelników. Nagroda przechodzi więc na kolejny tydzień, a tam... nowe zasady wyłaniania zwycięzcy!

 / Fot. W2440, 26 i 19 tys. czytelników miały teksty trzech najwyżej notowanych Autorów. Są nimi kolejno: Stanisław Cybruch, Radosław Kowalski oraz Łukasz Brzezicki. Jako że żaden z nich nie przebił progu 50 tys., nagroda tygodnia w postaci 200 zł brutto przechodzi na kolejny tydzień.

Czas na zmiany!


Od dzisiaj, tj. poniedziałku 14 maja, wprowadzamy nowe zasady redakcyjnej NT. Nagradzaliśmy za najlepszy tekst (wybrany przez redakcję), nagradzaliśmy już za najwyższą ocenę czy liczbę czytelników - teraz czas na kolejną zmianę!

W następny poniedziałek, czyli 23 maja 2012 r., to redakcja wybierze osobę, która otrzyma 200 zł brutto. Jak pisze red. nacz. Tomasz Kowalski: Pod uwagę weźmiemy maksymalnie dziesięć materiałów, opublikowanych w danym tygodniu, które od poniedziałku do niedzieli włącznie zyskały najwięcej czytelników. Spośród nich wybierzemy - naszym zdaniem - najciekawszy, najbardziej oryginalny i wartościowy.

Więcej informacji na blogu Wiadomości24.pl.

 / Fot. W24Postanowiliśmy, że teksty trzech autorów powinny zostać oznaczone tabliczką "materiał tygodnia". Są to: informacje o wielkim sukcesie polskiego żeglarza, kpt Tomasza Cichockiego autorstwa
Barbary Romer Kukulskiej oraz relacje i fotorelacje z mostu Północnego w Krakowie, na który w minioną środę wspiął się mężczyzna. Autorami tych materiałów są kolejno: Zbigniew Siwek oraz Justyna Drozdecka.

Oto nasze wyróżnienia:

Wydarzenia


Paulina Vojnović za relację z wyborów w Serbii.

Rafał Grząślewicz za tekst o katastrofie rosyjskiego samolotu Suchoj Superjet. W miniony czwartek udało się odnaleźć jego szczątki.

Kamil Ćwikliński za zdjęcia z wypadku samochodowego w Gdyni.

Henryk Pach za wywiad z szefem SLD, Leszkiem Millerem.

Sławomir Ostrowski, Piotr Drabik i Zbigniew Siwek za relację z wizyty norweskiej pary królewskiej w Krakowie.


Zobacz dalszą część wyróżnień --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Obserwator
  • Obserwator
  • 15.05.2012 13:56

Gratuluję wyróżnionym, uważam ,że to dobra zmiana - ocenianie jakości ,byle ta jakość była własna a nie ściągana, Pani Dorocie życzę więcej wiary w siebie , bo wyczuwam ,że ma Pani pretensje ,że jej wywiady nie są czytane przez taką ilość czytelników jakby sobie życzyła ,no cóż , na to redakcja nie ma wpływu a raczej temat i ujęcie tematu.Szansę ma każdy z autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
  • student
  • 15.05.2012 08:53

Brawo dla redakcji. Teraz widać co, kto i dlaczego. Jak ręką odjął -poza jednym upartym, przedruki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję w imieniu swoim i kolegów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Panie Łukaszu! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro i pani Justyno, a także panie Zbigniewie - gratulacje :)

Gratuluję również serdecznie pozostałym wyróżnionym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to dla mnie niespodziewanka ;))) Złapałam szczęście, więc mi się udało ;).... Czy ta tabliczka "art. tygodnia" wędruje do arykułu ? no bo w rankingach teraz juz taki art nie będzie widoczny. Oczywiście bardzo się cieszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wydaje mi się, że nowe zasady to dobry kompromis. Nie ocenia się teraz ślepo za popularność, ale daje również szansę "przebicia się" nieco mniej, ale nadal bardzo poczytnym materiałom, jednocześnie nie rezygnując w pełni z dotychczasowego kryterium. Podoba mi się, że redakcja, składająca się z najbardziej doświadczonych osób dokona ostatecznego wyboru jednego z 10. artykułów.

Brawo!

Mam również pytanie czysto techniczne: rozumiem, że wśród tych 10. materiałów może być kilka tego samego autora? Tak przynajmniej wynika z zaprezentowanych zasad.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro nagroda przechodzi na następny tydzień, to chyba powinna być kumulacja - 400 zl?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Znawca
  • Znawca
  • 14.05.2012 20:16

Lenin - Naród - Partia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.