Facebook Google+ Twitter

"Nowej Zajezdni" zjazd do zajezdni

Po wydaniu 11 numerów znika z rynku dwumiesięcznik "Nowa Zajezdnia" - pismo poświęcone komunikacji miejskiej. Tym samym "Nowa Zajezdnia" dzieli los swojej poprzedniczki - "Zajezdni", która ukazywała się w latach 2004-2006.

Ostatni numer "Nowej Zajezdni" / Fot. Marcin BobińskiW opublikowanym na stronie internetowej "Nowej Zajezdni" wydawca - spółka KomPar - publikuje oświadczenie, w którym czytamy m.in. "Z powodu problemów organizacyjno-finansowych wydawnictwo KomPar nie było w stanie przygotować i wydać dwunastego numeru "Nowej Zajezdni". Ponieważ nie jesteśmy pewni, czy i kiedy nasza działalność zostanie wznowiona, nie przyjmujemy również zapisów na prenumeraty na rok 2009. (...) Mamy nadzieję, że "Nowa Zajezdnia" powróci, a przerwa nie będzie trwała zbyt długo.". Obecnie wydawca oferuje wyłącznie sprzedaż numerów archiwalnych.

"Nowa Zajezdnia" była pismem tworzonym i redagowanym przez miłośników komunikacji miejskiej. Pisała o wszystkich aspektach transportu publicznego - historii, pojazdach i najnowszych rozwiązaniach w tej dziedzinie, zamieszczała reportaże o komunikacji miejskiej w Polsce i za granicą, relacjonowała działania klubów miłośników, publikowała bieżące informacje. Była jedynym pismem poświęconym wyłącznie tej tematyce.

Miłośnicy komunikacji miejskiej ewidentnie nie mają szczęścia do swoich pism. Pierwsze czasopismo adresowane do nich - "Zajezdnia" - także wytrzymało na rynku tylko dwa lata. Teraz pozostaje im kilka forów i serwisów internetowych, ale mają one raczej charakter hobbystyczny niż profesjonalny, jaki starała się prezentować "Nowa Zajezdnia".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

alek buraczyński
  • alek buraczyński
  • 22.06.2011 17:04

fajnie jak by zrobili pismo nowa zajezdnia 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
alek buraczyński
  • alek buraczyński
  • 22.06.2011 17:02

bardzo lubię nową zajezdnie i chcę żeby było więcej numerów (do komentarza z g.16:59)

Komentarz został ukrytyrozwiń
alek buraczyński
  • alek buraczyński
  • 22.06.2011 16:59

komentarz z g 16:58 to żart .przepraszam

Komentarz został ukrytyrozwiń
alek buraczyński
  • alek buraczyński
  • 22.06.2011 16:58

mogę to sfinansować 12numer

Komentarz został ukrytyrozwiń
alek buraczyński
  • alek buraczyński
  • 22.06.2011 16:56

szkoda bo pismo nowa zajezdnia jest bardzo fajnym pismem wielka szkoda że nie ma 12.numeru

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.