Facebook Google+ Twitter

Nowi artyści zamykają line-up Coke Live Music Festival!

Ostatni artyści, którzy dołączają do składu krakowskiego festiwalu to tegoroczna sensacja Dawid Podsiadło, popularny artysta reggae Ras Luta oraz Łagodna Pianka.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło to ujmujący młody człowiek. Choć jest zwycięzcą telewizyjnego show, swoim debiutanckim albumem "Comfort and Happiness" udowodnił, że jest artystą z krwi i kości. Na płycie, nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale świetnie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. Ważną rolę przy produkcji płyty pełnił Bogdan Kondracki, który uratował niejedną karierę, a jeszcze więcej pomógł rozwinąć. Debiut Podsiadły zbiera doskonałe recenzje, pokrył się platyną i został najpopularniejszą polską płytą na wiodącym portalu streamingowym. Sam wokalista szybko może powtórzyć sukces Brodki, odwracając się od blasku fleszy w stronę prawdziwej publiczności.

Ras Luta
Ras Luta to chyba najbardziej rozpoznawalny wokalista sceny reggae w Polsce. Od 8 lat związany z Eastwest Rockers, równolegle rozwija solową karier, której ostatnim efektem jest album "Uratuj Siebie". Odpoczywając od eksperymentów muzycznych z których znana jest jego ekipa Eastwest Rockers, Luta zrobił bardzo spójny i szlachetny brzmieniowo album, mocno akcentujący brzmienia żywych instrumentów, ze świetnie wyprodukowanymi wokalami. Osadzony w tradycji reggae materiał nawiązuje do muzyki roots i rub-a-dub - klasycznych jamajskich brzmień, które głos Ras Luty w naturalny sposób spaja z bardziej nowoczesnymi akcentami elektroniki i r'n'b. Teksty tego zadeklarowanego rastafarianina zaskakują dojrzałością i poetyką, które rzadko kojarzy się z wykonawcami tego nurtu w Polsce.

Łagodna Pianka
Gitarowy rock ma w Polsce kilka wcieleń. Jednym z nich jest to, które promuje jedna z najciekawszych polskich wytwórni niezależnych czyli Wytwórnia Krajowa. W kwietniu tego roku pod ich szyldem ukazał się debiut zespołu Łagodna Pianka, o którym dziennikarka "Przekroju" napisała, że ich muzyka sprawdzi się na "alternatywnych imprezach i niealternatywnych weselach". Płyta "Najmniejsze przeboje" to bezpretensjonalne teksty odwołujące się do lat dzieciństwa, ciepłe brzmienia i młodzieńczy urok. Gitarowe granie przecięte syntezatorowymi hookami. W sam raz na letni festiwal.


Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE i w punktach sprzedaży sieci Ticketpro
Karnet 2-dniowy: 245 PLN
Karnet 2-dniowy z polem namiotowym: 275 PLN
Bilety jednodniowe: 155 PLN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.