Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13162 miejsce

Nowi komendanci Policji w Lublinie i Białej Podlaskiej

Dotychczasowy szef bialskich policjantów insp. Dariusz Dudzik został komendantem miejskim Policji w Lublinie, a na jego miejsce awansował nadkom. Jerzy Czebreszuk, komendant powiatowy w Radzyniu Podlaskim. Nasze gratulacje.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaDariusz Dudzik w 1993 roku rozpoczął służbę w Policji, początkowo w pionie prewencji, a następnie w sekcji dochodzeniowo-śledczej w Lubartowie. Od 2003 roku był zastępcą naczelnika sekcji kryminalnej, natomiast od 2005 roku jej  / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaskanaczelnikiem.

W lutym 2008 roku został powołany na stanowisko pierwszego zastępcy komendanta powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim.

Od maja 2011 roku pełnił funkcję komendanta powiatowego Policji w Parczewie. Przed trzema laty został komendantem miejskim w Białej Podlaskiej.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń PodlaskiJerzy Czebreszuk doskonale zna specyfikę pracy w bialskiej jednostce, gdyż przez wiele lat pełnił służbę w jednym z jej wydziałów, następnie był komendantem komisariatu Policji w Wisznicach, skąd został przeniesiony w 2014 r. do pracy w  / Fot. Archiwum KPP Radzyń PodlaskiRadzyniu Podlaskim, na stanowisko komendanta powiatowego.

Obaj panowie komendanci swoje funkcje sprawują jako pełniący obowiązki, nie otrzymali jeszcze oficjalnego powołania na nowe, zaszczytne stanowiska. Życzymy, by tak się już wkrótce stało.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.