Facebook Google+ Twitter

Nowi posłowie na czarnej liście neofaszystów. "To zdrajcy rasy"

Neofaszyści z organizacji Redwatch Polska, działającej na portalu o tej samej nazwie, umieścili na liście "zdrajców rasy" m.in. nowych posłów - transseksualistkę Annę Grodzką (Ruch Palikota) oraz czarnoskórego posła PO - Kiliona Munyamę.

 / Fot. w24Portal Redwatch Polska związany jest z neofaszystowską grupą Blood and Honour. Na stronie organizacji, oprócz nawoływań do propagowania treści neofaszystowskich, widnieje również lista, do której dopisywaniu są domniemani "zdrajcy rasy" - czyli osoby zajmujące się działalnością antyfaszystowską i antyrasistowską.

 / Fot. Radek Oliwa, CC 2.0Jak określa swoje priorytety organizacja? "Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) na temat osób trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofili" - informują autorzy portalu. I dodają: "Chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich".

Czytaj także: Perełki w Sejmie i Senacie: sportowcy, transseksualistka, agent i celebryta

Oprócz informacji na temat priorytetów grupy, na stronie widnieją również cytaty: "Lepiej być faszystą niż pedałem" oraz "Są tylko dwie strony. Nasza i ta druga".

Wśród osób dopisanych do listy "zdrajców rasy" znalazła się m.in. Anna Grodzka, założycielka i prezeska organizacji Trans-Fuzja, a także Kilion Munzele Munyama, ekonomista i poseł Platformy Obywatelskiej.

Autorzy strony, oprócz zdjęć Grodzkiej, umieścili również jej adresy mailowe, życiorys, a także opis jej osoby, przedstawiony w wulgarny sposób. Więcej danych neofaszyści umieścili na temat posła Kiliona Munzele - na stronie można poznać jego dokładny adres, numery telefonów, maile, a także zobaczyć zdjęcia jego i jego żony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

1945
 • 1945
 • 04.11.2011 13:25

Aha, taki sobie bacik.
Ale i tak nie rozumiem tej gwałtownej agresji, gdyż spokojnie też można przeciągnąć bacikiem przez grzbiet.
Poza tym nie rozumiem o co chodzi w: "Warto wpierw dobrze pomyśleć nim się coś zamieści na forum , a które czyta wielu . "
Moje zdanie na ten temat jest takie: forum jest po to by skomentować, podyskutować, wyjaśnić.
Wcześniej wspomniałeś, że należy wpierw porównać teksty.
A ja odpowiem, że nie jestem ani moderatorem ani dziennikarzem śledczym, ani żadnym innym z zacięciem tropiciela. Nie jestem podejrzliwy, nie interesuje mnie węszenie we wszystkim i u wszystkich zła. Nie mam na to ani czasu ani ochoty. Wolę poczytać sobie coś nowego.
Ale np. czytam tekst Jana Kowalskiego i chcę skomentować. Konstatuję, że kiedyś już czytałem tekst Jana Kowalskiego, lecz gdzieś indziej. Czy muszę znaleźć ten tekst i jeszcze inny, i jeszcze inny, by wszystkie porównać i stwierdzić, że styl ten sam lub nie?
A że pojawią się skojarzenia?
Po to jest miejsce pod publikacją, by o tym napisać i ewentualne nieporozumienie wyjaśnić.
Tak ja rozumiem normalną, merytoryczną, spokojną, kulturalną i twórczą dyskusję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
werco
 • werco
 • 04.11.2011 13:18

to jest poseł czy jakiś stwór Jako ONO;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
W24
 • W24
 • 04.11.2011 12:40

W24 Dzisiaj 10:48 .Nie jestem Natalia Julia Nowak .Jestem bezstronnym internauta .
Warto wpierw dobrze pomyśleć nim się coś zamieści na forum , a które czyta wielu .

Komentarz został ukrytyrozwiń
1945
 • 1945
 • 04.11.2011 12:24

Julio Nowak, Po co to oburzenie i o takiej sile?
Czy to moja wina, że dwie osoby noszą identyczne imiona i to samo nazwisko?
Jeśli wiesz, że jesteś utożsamiana z kimś innym, to zrezygnuj z któregoś imienia lub dopisz trzecie lub przyjmij pseudonim. I po sprawie!

Przepraszam Cię za niezamierzone i całkowicie przypadkowe utożsamienie z inną panią.
I bardzo dziękuje za tak serdeczne, wręcz przyjacielskie pouczenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
W24
 • W24
 • 04.11.2011 10:48

Po moderacji proszę ten mój komentarz upublicznić i dac do przeczytania .
Ja to przeczytałem i polecam tobie także to przeczytać ; 1945 Dzisiaj 10:18
Zanim coś napiszesz o sych włosach i wpierw przeczytaj własciwe teksty !!OK ?????

!!!!!!!!!!!!

Uwaga! Podszywają się pode mnie, podkradają teksty, pomawiają o wyimaginowane czyny!
BARDZO WAŻNE!Jakiś czas temu odkryłam, że w Internecie działa jeszcze jedna osoba, podpisująca się jako Natalia Julia Nowak:

http://himavanti.pun.pl/profile.php?id=73

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE TO NIE JESTEM JA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
W24
 • W24
 • 04.11.2011 10:34

Autor 1945 Dzisiaj 10:18 pisze o swłosach i ,ze mu sie jeżą .Otóż , mi się jeżą włosy na glowie , że napisałes A a zapomniałes napisać B , C ,,,Z,, .Ta pani demaskuje jakiegoś oszusta posty , gdyż podszywa sie on pod nią i wypisuje jej NICKIEM,wypisuje bzdury .

Komentarz został ukrytyrozwiń
1945
 • 1945
 • 04.11.2011 10:18

Panie Rafale, zgadzam się z Pańskim wyjaśnieniem.
Ale my tu w kraju wspieramy takich. Nawet w serwisie posiadacie przedstawicielkę skrajnego nurtu nacjonalistycznego link .
Najwidoczniej u Was nie czuje się dobrze, gdyż spośród blisko 100 publikacji umieściła tutaj tylko 2. Jednak przy pomocy wyszukiwarki google wyskoczy kilka stron z odnośnikami i....włosy dęba stają!
Jej pokolenie wchodzi w życie i jeśli nasiąknie takimi ideałami, to będziemy mieli powtórkę z historii.

Wolność wolnością, ale pewne granice obowiązują nawet w demokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego by nie mówić o neofaszystach, to trzeba w jednym przyznać im rację - z powietrza się nie wzięli. Tacy ludzie, to nie znani już z tradycji dresiarze z ogolonymi głowami. Wielu z nich nosi w pracy garnitury i posiada wyższe wykształcenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oprócz informacji na temat priorytetów grupy, na stronie widnieją również cytaty: "Lepiej być faszystą niż pedałem" oraz "Są tylko dwie strony. Nasza i ta druga".

Ta grupa tryskająca nienawiścią do INNYCH zdaje sobie doskonale sprawę ze swoich kompleksów i mniejszej wartości, bo nawet wśród nich "faszysta" to jak widać wcale nie brzmi dumnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytelnik
 • czytelnik
 • 04.11.2011 09:46

Jezu to jest chore. Niech Państwo coś z tym zrobi, nie wolno w tak bezczlnie tchórzowski sposób naruszać czyjeś prywatności i dobrego imienia! Szczęście, że takich odrzutów społeczeństwa jest u nas mało...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.