Facebook Google+ Twitter

Nowi zawodnicy w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Mariusz Miąsko podpisał dwuletni kontrakt z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

26-letni napastnik grał do tej pory w barwach GKS Jastrzębie, gdzie w minionym sezonie został królem strzelców trzeciej grupy III ligi, strzelając 14 bramek (na 54 zdobyte przez zawodników GKS-u).

Oprócz Miąsko, działacze KSZO pozyskali również 25-letni Huberta Robaszka , grającego ostatnio w trzecioligowym KS Paradyż. W minionym sezonie, Robaszek grał na lewej lub prawej pomocy, zdobył aż czternaście bramek (najlepszy strzelec swojej drużyny i wicekról strzelców pierwszej grupy III ligi). Piłkarz jest wychowankiem Piotrcovii Piotrków Trybunalski, następnie grał w Stasiaku Opoczno, Widzewie Łódź , Promieniu Żary i ostatnio w KS Paradyż.

Słabe wyniki uzyskane przez KSZO w minionym sezonie spowodowały prawdziwą czystkę personalną. Z drużyną pożegnało się już kilku zawodników, ale odejdzie jeszcze co najmniej jeden. Mowa o Jacku Berensztajnie , jednym z najlepszych rozgrywających w II lidze, a co za tym idzie jednym z najdroższych w „utrzymaniu”. Zainteresowanych jest nim kilka zespołów, m.in. Zawisza Bydgoszcz i GKS Bełchatów.

źródło: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.