Facebook Google+ Twitter

Nowoczesne paczki dla dzieci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-14 10:16

Zbliżający się Dzień Dziecka to w wielu firmach okres wzmożonej pracy związanej z wyborem prezentów dla dzieci pracowników. Najbardziej popularne są paczki ze słodyczami lub zabawkami.

Zbliżający się Dzień Dziecka to w wielu firmach okres wzmożonej pracy związanej z wyborem prezentów dla dzieci pracowników. Najbardziej popularne są paczki ze słodyczami lub zabawkami. Ze względu na czasochłonne ich przygotowania, coraz więcej pracodawców poszukuje w tym zakresie alternatywy.

Jedną z propozycji są karty podarunkowe http://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-dla-dzieci?tab=6 przygotowane z myślą o dzieciach pracowników. Pracodawcy, którzy zdecydują się na taki podarunek, nie tylko sprawią radość obdarowanym, ale przede wszystkim odciążą działy HR z dodatkowych obowiązków. Karty można w prosty sposób doładować, są akceptowane w wielu punktach w Polsce, za granicą i w Internecie, a ponadto ich wartość jest zwolniona z PIT do 380 zł rocznie. http://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-dla-dzieci?tab=6 są nowością na rynku i sprawdzoną alternatywą dla tradycyjnych paczek. Są również pomysłowym rozwiązaniem dla działów HR, które poświęcają zbyt wiele czasu na przygotowanie podarunków. Wybierając karty podarunkowe dla dzieci, pracodawca ma możliwość przekazania prezentu w zależności od potrzeb dzieci i preferencji rodziców. Kartę można wykorzystać m.in. w sklepach z zabawkami, książkami, grami, odzieżą czy parkach rozrywki. Taka forma pozwala na dobór najbardziej pożądanego podarunku. Możliwość samodzielnego dokonania płatności kartą jest emocjonującą chwilą dla nastolatków. Dodatkowo, dzięki programowi rabatowemu, użytkownicy mogą zwiększyć realną wartość świadczenia. Płacąc kartą lub tylko ją okazując korzystają z licznych rabatów. Zniżki obejmują m.in. sklepy z zabawkami, odzieżą, książkami i grami, parki rozrywki, biura podróży, które organizują kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży.
(Edenred Polska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.