Facebook Google+ Twitter

Nowoczesny Słoik

Inauguracja kampanii wyborczej Grzegorza Boguckiego

Konferencja prasowa Grzegorza Boguckiego / Fot. turW wtorek 22.09.2015 rozpoczęła się kampania wyborcza Grzegorza Boguckiego - kandydata do Sejmu, startującego z 7. miejsca warszawskiej listy Nowoczesnej Ryszarda Petru. Kandydat przedstawił swój program wyborczy i zainicjował "Akcję Słoik".

Kampania wyborcza Grzegorza Boguckiego została zainaugurowana we wtorek, 22 września 2015 wydarzeniem przed warszawskim Muzeum Słoików. Kandydat do Sejmu z ramienia Nowoczesnej Ryszarda Petru przedstawił najważniejsze punkty swojego programu. W Sejmie będzie walczył przede wszystkim o nowoczesne społeczeństwo, równe traktowanie obywateli bez względu na ich pochodzenie i nowoczesną edukację, będzie pracował na rzecz uproszczenia systemu podatkowego, likwidacji barier prawnych oraz reformy Sądów Gospodarczych, będzie głosował za uproszczeniem procedur przetargowych i ułatwieniami dla przedsiębiorców, będzie też postulował zmiany w procedurze konsultacji społecznych.

Konferencja prasowa Grzegorza Boguckiego / Fot. turBogucki ogłosił rozpoczęcie "Akcji Słoik", w ramach której, m.in. za pośrednictwem strony internetowej http://akcjasloik.pl najpierw chce przeprowadzić konsultacje z wyborcami na temat problemów przyjezdnych mieszkańców dużych miast, a następnie upominać się w Sejmie o zniesienie utrudnień, które przed nimi stoją. Wśród nich wymienił trudności z zapisaniem dzieci do żłobków, przedszkoli, z uzyskaniem świadczeń socjalnych, z rejestracją samochodów w miejscu faktycznego zamieszkania, czy też konieczność dopisywania się do listy wyborców przy okazji każdych wyborów i referendum.

Spotkanie zakończyło się happeningiem, w trakcie którego Grzegorz Bogucki przekazał do Muzeum Słoików symboliczne słoje z listą absurdów administracyjnych. "Niech się kiszą w muzeum!" - podsumował.

Grzegorz Bogucki ma 40 lat, pochodzi ze Szczecina, w Warszawie mieszka od 2001 roku. Z wykształcenia jest ekonomistą, prowadzi własną firmę. Jest żonaty i ma troje dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.