Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23647 miejsce

Noworoczne spotkanie RTPD

Tradycyjnie, zaraz po Nowym Roku spotkali się członkowie, wolontariusze i sympatycy Rudzkiego Towarzystwa Przyjaciół Drzew Organizacji Pożytku Publicznego.

 / Fot. fot. S. BrudysGościny udzieliło Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Zdrowe Życie”. Był poczęstunek, ryba Heni, ciasto Krystyny, kanapki Barbary, pierniczki Jadzi i ciastka Joasi.

Spotkanie poprowadził Adam Podgórski. Podziękował wszystkim za miniony rok, za wszystkie działania i za zaangażowanie. A działo się w AD 2012 wiele, tak w Rudzie Śląskiej, jak i RTPD. Wspominał między innymi o nowych rudzkich pomnikach przyrody o, kolejnych pięciu numerach czasopisma „Wieści spod Dębu Goduli”, o sadzonkach, akcjach recyklingowych, dokarmianiu ptaków, czy wydanych książkach. Plany na ten rok są ambitne, ale realistyczne - mówił.

 / Fot. fot. S. BrudysKażdy uczestnik spotkania otrzymał zestaw książek i gadżetów, ufundowane przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach i Urząd Miasta w Rudzie Śląskiej, okolicznościowe dyplomy z podziękowaniami i ostatni numer czasopisma „Wieści spod Dębu Goduli”.

 / Fot. fot. S. BrudysAntoni Urbanek, prezes RSRA „Zdrowe Życie”, przekazał list z życzeniami. Podobny list gratulacyjny z okazji 10 - lecia Rudzkiego Stowarzyszenia Pomocy Ofiarom Przestępstw, złożył na ręce Izabeli Włodarczyk z zarządu RSPOP.
 / Fot. fot. S. Brudys / Fot. fot. S. Brudys

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.