Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6735 miejsce

Noworoczne życzenia polskiego kibica

Rok 2006 dobiega końca, podsumowań i rozmyślań nie ma końca. Każdy zgodzi się chyba z tezą, że w tym roku fani sportu w Polsce przechodzili bardzo różne stany nastroju - od frustracji i poczucia beznadziejności aż do wielkiej euforii i dumy.

Fot. Wojtek Wilczyński/Słowo Polskie Gazeta WrocławskaHumory kibiców w całej Polsce zmieniały sie jak w kalejdoskopie. Na początku była rozpacz i poczucie olbrzymiej beznadziei, która mieszała się z bezsilnością. Jednak z biegiem czasu humory Polaków poprawiały się, im dłużej trwał 2006 rok tym nasi sportowcy odnosili więcej sukcesów. Apogeum przyszło na sam koniec. Najpierw fantastyczny wyczyn siatkarzy, a później pływacy pozwolili nam posłuchać Mazurka Dąbrowskiego.

Życzenia dla kibiców

Mam nadzieję, że ten nowy 2007 rok przyniesie nam kibicom samą radość. Niech w końcu polski sport wyjdzie z cienia. Dla kibica nie ma nic wspanialszego jak oglądać zwycięstwa swoich faworytów. Oby ta szczęśliwa siódemka przyniosła tak długo oczekiwane sukcesy. Życzę wszystkim aby nie byli minimalistami i od naszych sportowców oczekiwali jak najwięcej. Oczywiście nie stawiajmy poprzeczki na poziomie niemożliwym do osiągnięcia, bądźmy realistami i wymagajmy tego co realne.

Obecnie sukcesem dla polskiego kibica jest zdobycie jednego czy dwóch medali na większej imprezie jak mistrzostwa świata czy olimpiada. Nam sprawia to radość, dla Rosjan byłaby to prawdziwa klęska. Dla kibiców piłki nożnej każdy zwycięski mecz to już sukces. Spójrzmy na to realnie. Życzę wszystkim abyśmy cieszyli się z wygranych wojen, a nie tylko bitew.

Kibice w Polsce są wspaniali, potrafią stworzyć atmosferę jak mało kto na świecie. Obyśmy mieli więcej takich fanów, oby imprezy sportowe nie kończyły sie burdami, walkami z policją i zniszczonymi obiektami.

Życzenia dla sportowców

Tu można powiedzieć krótko - samych sukcesów, ale takich wielkich i znaczących. Licznych zwycięstw i samych radości. Niech ten 2007 zakończy okres sporadycznych zwycięstw, a przyniesie systematyczne sukcesy. Sportowców mamy wspaniałych, takich którzy mogą walczyć o najwyższe światowe laury. Pracujcie, trenujcie, a wszystko o czym marzycie przyjdzie. Spójrzcie na siatkarzy, ich marzenia spełniły się dzięki ciężkiej pracy, połączonej z wielkim talentem.

I na koniec jeszcze jedna ważna sprawa - sprawa pieniędzy. W polskiej mentalności to finanse odgrywają jedną z najważniejszych ról. Życzę Wam żebyście nie musieli o nie walczyć i żebyście skupili sie na tym co najważniejsze - na zwycięstwach.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

nie złe artykóły

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za życzenia i również się podczepiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście im bardziej rok nam się rozwijał, tym więcej mieliśmy powodów do dumy. Więc nawet troszkę szkoda, że rok nam się już kończy. Miłoby było jakby nam jeszcze Adaś dzisiaj pięknie sportowy rok zakończył!

Pozdrawiam i podczepiam się do życzeń ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.