Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6501 miejsce

Noworoczny prezent dla schroniska w Pawłowie

Od 6 grudnia szkoły powiatu Ciechanowskiego w województwie mazowieckim zbierały jedzenie, koce i pieniądze dla schroniska dla psów w miejscowości Pawłowo.

 / Fot. Martyna GiszczakW prawie wszystkich szkołach powiatu ciechanowskiego zawisło ogłoszenie o mikołajkowej zbiórce dla schroniska dla zwierząt. Rzeczy zbierano i później zawieziono do potrzebujących psiaków. Z jednej szkoły można było "wycisnąć" nawet 200 kg suchej karmy, kilkadziesiąt puszek z jedzeniem i kilka ciepłych, grubych koców.

Jeżeli każda szkoła dałaby z siebie wszystko, wynik starań byłby naprawdę zadziwiająco fantastyczny. Jednakże wyniki tegorocznej akcji były dość satysfakcjonujące. Namawiamy do pomagania zwierzętom nie tylko w akcjach szkolnych. Każdy może pomóc też na własną rękę. Pamiętajmy że zwierzęta to nasi mniejsi bracia i potrzebują ciepła tak samo jak my. Za udział w akcji serdecznie dziękuję w imieniu piesków z Pawłowa !

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Akcja jest organizowana co roku, na szczęście :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I bardzo dobrze! Niech się dzieciaki uczą, że zwierzę nie jest rzeczą i także ma swoje potrzeby. Wielkie brawa dla szkół z Powiatu Ciechanowskiego. Oby to tylko nie była jednorazowa akcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.