Facebook Google+ Twitter

Nowosądecki zespół Rev Revenge nagrywa dla Artura Siódmiaka

13 listopada w nowosądeckiej Hali Sportowej jeden z najbardziej obiecujących małopolskich zespołów rockowych kręcił teledysk do swojego najnowszego utworu „To nie koniec” dedykowanego Arturowi Siódmiakowi.

Rev Revenge podczas kręcenia teledysku do piosenki Młodzi muzycy postanowili stworzyć dla jednego z najbardziej utalentowanych sportowców w historii polskiej piłki ręcznej piosenkę, która będzie zwieńczeniem jego kariery sportowej, a równocześnie zapowiedzią aktywności społecznej związanej z zaangażowaniem w pomoc najmłodszym pasjonatom szczypiorniaka.

Rev Revenge to stosunkowo młody zespół muzyczny, który ma już za sobą współpracę nie tylko ze sportowcami, ale również z organizacjami non – profit: stowarzyszeniami i fundacjami.

Rev Revenge podczas kręcenia teledysku do piosenki Rockmani nagrywali już piosenkę dla Przemka Salety na zakończenie jego kariery sportowej, współpracowali także z Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu w ramach akcji „Tak dla Transplantacji”.

Teledysk będzie integralną częścią akcji promocyjnej przed meczem Polska vs. Reszta Świata na zakończenie kariery sportowej Artura Siódmiaka, którą zajmują się: Agencja Promocji i PR Menu Group oraz Exodus Group. Rev Revenge podczas kręcenia teledysku do piosenki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.